Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#211 12-08-2010 15:22:34

Sandro

Winny użytkownik

Punktów :   12 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Nemezis napisał:

A ja byłam parę dni temu w kinie na Incepcji

No proszę

Film jak film, trochę zasadniczych nieścisłości było, ale mozna na to przymknąć oko
Mimo wielopoziomowej akcji wszystko było w miarę jasno przedstawione, dzięki czemu człowiek się nie gubi.
Można obejrzeć.

Jeden tekst był uroczy
Mniej więcej tak:
,,[ona] Dlaczego na nas patrzą?
  [on]   wyczuwają zagrożenie w mojej osobie
  [on]   pocałuj mnie
           <pocałowała go>
  [ona] Nadal patrzą...
  [on]   Wiem, ale warto było"

Offline

 

#212 12-08-2010 16:07:51

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Taaa, to chyba jedyny "zabawny" moment tego filmu. Poza tym jest strasznie poważny i, jak to określiła moja teściowa, "przeintelektualizowany" do bólu


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#213 12-08-2010 18:25:31

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Nemezis napisał:

jak to określiła moja teściowa "przeintelektualizowany" do bólu

A co sądzi o Woodym Allenie ?


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#214 12-08-2010 22:48:57

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Nie wiem, możesz zapytać


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#215 20-08-2010 10:44:02

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

a memento oglądaliście?

Offline

 

#216 20-08-2010 18:37:34

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Ostatnio dla relaksu obejrzałam komedię "Little Miss Sunshine" i byłam baaardzo pozytywnie zaskoczona - zero słodzenia za to sporo czarnego humoru Polecam

Mój ulubiony dialog:

Dziadek (do wnuka):
-Uprawiałeś już seks z kobietą?
Wnuk kiwa głową, że nie.
Dziadek:
-Jezu, ile ty masz lat? 15? To najlepszy wiek! Tylko teraz możesz p*eprzyć te urocze nieletnie panienki. Jak skończysz 18 lat, będzie za późno, bo za coś takiego będziesz mógł trafić do pierdla. Wykorzystaj ten cudowny okres w życiu.
Olive (6-letnia wnuczka):
-O czym rozmawiacie?
Dziadek:
-O polityce...


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#217 23-08-2010 14:05:09

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

No i obejrzałem Incepcję Jak dla mnie film bardzo fajny, choć momentami trochę nieczytelny, dlatego obejrzę sobie jeszcze raz w niedługim czasie Miał sporo świetnych pomysłów, choć i tak wydaje mi się, że potencjał tematu był dużo większy Niemniej jest to gatunek jaki lubię - połączenie dobrej akcji i ciekawego pomysłu Ale może moje odczucia wynikają z tego, że ostatnio interesuję się koncepcjami (nie)skończonej drabiny światów


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#218 02-12-2010 23:54:12

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Harry Potter i insygnia śmierci - wybrałem się wczoraj na ten film do kina (a przez ostatnie dwa miesiące czytałem cztery ostatnie tomy, żeby nie oglądać filmu przez skończeniem książki) - wrażenia mam mieszane. Po pierwsze liczyłem przede wszystkim na efekty specjalne, więc rozczarował mnie trochę fakt, że wersja 3D jest spóźniona i prawdopodobnie wyjdzie dopiero z drugą częścią filmu. Sam podział na dwie części uważam za dobre rozwiązanie, bo książka jest obszerna, a poprzednie ekranizacje musiały strasznie gnać do przodu, żeby zmieścić 500 stron w dwie godziny, teraz można było to zrobić dużo lepiej. Niestety nie wyszło - mimo wspaniałych plenerów film jest nudny, gdybym chciał popatrzeć na widoki, to bym oglądał National Geographic   Niby giną bohaterowie i nie brakuje zwrotów akcji, a jednak wszystko jest takie mdłe i w ogóle nie trzyma w napięciu. Na plus trzeba jednak filmowi policzyć, że inteligentnie dodając kilka scen nieobecnych w książce fajnie oddaje klimat wydarzeń i nastroje bohaterów, pojawiają się też sceny silnie nacechowane erotyzmem (no dobra, jedna, góra dwie). Książka też nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia, niemniej wybiorę się w wakacje na drugą część filmu, może już tym razem w 3D


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#219 03-12-2010 15:43:59

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Arantasar napisał:

Niby giną bohaterowie i nie brakuje zwrotów akcji, a jednak wszystko jest takie mdłe i w ogóle nie trzyma w napięciu.

A niby jak miało trzymać w napięciu, skoro przeczytałeś książkę i znałeś zakończenie?


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#220 04-12-2010 11:57:56

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Harry Potter należy do filmów w których zakończenie zna się od początku. Przecież już po pierwszej części było jasne że zło powróci, Harry będzie musiał je pokonać i oczywiście zwycięży. Jedyną niewiadomą było kto z kim się będzie bzykał

Offline

 

#221 04-12-2010 12:20:18

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Niestety do końca nikt się z nikim nie bzykał Choć niby pod koniec książki Harry i Giny mają jakieś bachorki


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#222 04-12-2010 20:48:36

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

pewnie z in vitro

Offline

 

#223 05-12-2010 10:30:05

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

asia napisał:

Harry Potter należy do filmów w których zakończenie zna się od początku. Przecież już po pierwszej części było jasne że zło powróci, Harry będzie musiał je pokonać i oczywiście zwycięży. Jedyną niewiadomą było kto z kim się będzie bzykał

Genialna recenzja. Chylę czoła


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#224 05-12-2010 23:48:30

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Nemezis napisał:

Niestety do końca nikt się z nikim nie bzykał Choć niby pod koniec książki Harry i Giny mają jakieś bachorki

Ron i Hermiona też


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#225 21-03-2011 00:28:18

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Facetom, którym podobały się walki w "300" i kobietom, którym podobały się nagie torsy w "300" polecam serial "Spartacus", szczególnie drugi sezon - "Gods of the Arena" - widowiskowe walki, ostry seks, mocna muzyka, a do tego nie ma w nim Spartacusa, który był najbardziej banalnym i irytującym bohaterem

Ostatnio edytowany przez Arantasar (21-03-2011 00:28:51)


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/