Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#76 26-01-2009 17:49:59

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: dziecięca sonda

a taki miała ładny brzuszek na początku   cóż, zachciało jej się dzieciaka, to teraz ma troje i ciało kwalifikujące się jedynie do naprawy chirurgicznej


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#77 26-01-2009 19:12:07

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: dziecięca sonda

Ja dziś na zajobiku widziałam kilka zwisających brzuchów, a potem w szatni się wydało, że te dziewczyny mają dzieci...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#78 26-01-2009 23:20:06

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: dziecięca sonda

Dlatego ja się zgodzę na ciążę dopiero wtedy, gdy mój przyszły mąż pokryje z góry koszty operacji plastycznej


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#79 27-01-2009 08:00:42

 Night Prowler

Tajemniczy użytkownik

Punktów :   

Re: dziecięca sonda

Ciekawe jak ten brzuch wyglądałby przy sześcioraczkach...

Po ciąży to faktycznie brzuszek do remontu. Cieszę się, że panie chcą dbać o ciało po ciąży, bo są takie, które mówią,  że nie trzeba, bo... one już mają dzieci.


Lo que llamamos absurdo es nuestra ignorancia

Offline

 

#80 27-01-2009 11:37:52

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: dziecięca sonda

miałam w czwartek okazję byc przy porodzie mojej siostry,tak więc stwierdzam, że chcę miec coraz bardziej własne dzieci.widziałam wszystko czarno na białym, nic mnie zrazilo (jak wiekszosc ludzi mnie straszyla), wręcz przeciwnie .niestety w tej chwili nie jestem w stanie zapewnic dziecku dobrobytu, więc narazie sie wstrzymam.

Offline

 

#81 27-01-2009 12:34:15

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: dziecięca sonda

na szczescie nie kazdemu sie trafia cos takiego

Ostatnio edytowany przez rumcajs (27-01-2009 12:34:30)


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

 

#82 27-01-2009 13:51:39

 Night Prowler

Tajemniczy użytkownik

Punktów :   

Re: dziecięca sonda

Nie wiem czym Ciebie straszyli.


Lo que llamamos absurdo es nuestra ignorancia

Offline

 

#83 27-01-2009 14:30:22

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: dziecięca sonda

A ja widziałam ostatnio inną świeżo upieczoną mamę. Mimo, że ma bardziej pozytywne nastawienie do macierzyństwa niż ja, zdecydowanie mnie do tego nie zachęciła.
Rodziła od przez 14 godzin (od świtu do wieczora), po czym zaprowadzili  ją do sali pełnej innych matek z ryczącymi dziećmi i tam zostawili, nie przychodząc pokazać jej co i jak zrobić z tym dzieckiem, kiedy i jak karmić itd...
Ze zgrabnej dziewczyny zrobił się wielki, zaniedbany flak (a dziecko ma dopiero 2 tygodnie). Jej życie wygląda teraz tak, że leży całą dobę w łózku, je jałowe jedzenie, karmi co chwilę, przewija i usypia, a jak dziecko w dzień trochę śpi to pierze orzygane ubrania swoje, męża i dziecka. I tak mała jest wyjątkowo grzeczna i prawie nie płacze, więc nie wiem jakby wyglądała przy bardziej wymagającym dziecku.


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#84 27-01-2009 15:48:20

 Night Prowler

Tajemniczy użytkownik

Punktów :   

Re: dziecięca sonda

wypada zapytać gdzie jest mąż tej pani i dlaczego pozwala na to


Lo que llamamos absurdo es nuestra ignorancia

Offline

 

#85 27-01-2009 16:58:48

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: dziecięca sonda

Mąż tej pani pracuje, aby utrzymać żonę i córkę, więc go cały dzień w domu nie ma. A jak jest w domu to oczywiście jej pomaga, ale co taki facet jest w stanie pomóc?


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#86 27-01-2009 20:09:29

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: dziecięca sonda

Chochliczek napisał:

ale co taki facet jest w stanie pomóc?

tutaj bys sie zdziwila, bo calkiem duzo, ale coz, ma sie te klapki na oczach;P


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

 

#87 27-01-2009 20:58:44

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: dziecięca sonda

Karmić piersią będzie?
Wraca z pracy, jest zmęczony, je obiad i nie przejmuje od żony wszystkich obowiązków. Jak nie ma dwóch lewych to wypierze, poda żonie pieluszkę albo ponosi chwilę dziecko. W nocy nic nie zrobi, bo musi się wyspać, 8 godzin w pracy + średnio 2 na dojazd... Ja bym wolała w pracy siedzieć  niż  w domu z dzieckiem...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#88 27-01-2009 21:57:56

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: dziecięca sonda

masz wpojone zle stereotypy,
jak facet jest ciapa, to tak zrobi jak piszesz, ale jesli ma jakies poczucie odpowiedzialnosci to wezmie cos na siebie...
jak sobie poscielesz, tak sie wyspisz


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

 

#89 27-01-2009 22:01:41

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: dziecięca sonda

W ogóle temat dzieci się pojawił, jakby ktoś planował


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#90 27-01-2009 22:44:08

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: dziecięca sonda

Ale rumcajs, jak może wziąć na siebie jak w robocie siedzi? I co ma wziąć na siebie? Jak już pisałam cycka dziecku nie da... Może zrobić zakupy i raz kiedyś pieluszkę zmienić, ale zwykle twierdzą, że są zmęczeni albo robią coś tak nieporadnie, że kobieta już woli sama...

Ja Arze nie planuję. A faceci niech se planują, ale są naprawdę mało świadomi tego co musi przeżywać kobieta, ich jedynym argumentem jest "przecież przez lata kobiety rodziły i jakoś sobie radziły", właśnie JAKOŚ, nikt nie mówił, że były bardzo zadowolone z tego powodu, że nie cierpiały, że wszystko było piękne i łatwe. Niech najpierw jeden przez ponad rok nie pije alkoholu i nosi 20kg worek na brzuchu, znacznie ograniczy jadłospis, a po 9 miesiącach niepicia niech go ktoś kopie między nogami przez cały dzień co kilka minut, potem co kilkanaście sekund, a na koniec przez jakiś czas kopie tak, że mocniej nie można to wtedy chociaż w 1% zrozumie co znaczy ciąża.


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/