Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#16 23-03-2008 22:36:24

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Fotka.pl
koniecznie obejrzyjcie filmik

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pokemoniaste_pismo
i pokrewne do pokemonów

np. to jest nasza strona w języku pokemonów
http://www.zgodzinski.com/smaczek/?q=ht … pun.pl&m=0



Nonsensopedia wymiata

Ostatnio edytowany przez Chochliczek (23-03-2008 22:51:09)


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#17 25-03-2008 19:16:35

Tyrvald

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: HE HE


"Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła."

Offline

#18 27-03-2008 11:23:43

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: HE HE

ej wiem, że to nie miejsce na to ale szkoda zakładać nowego tematu dla jednego pytania. Co to jest z tymi punktami, bo nie mam pojęcia?


hard core pride.

Offline

#19 27-03-2008 11:26:13

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

Jak Ci się spodoba jakiś post to możesz autorowi postawić za niego punkt dodatni, a jak coś Ci się bardzo nie spodoba to punkt ujemny


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#20 27-03-2008 12:54:14

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: HE HE

o dziękuje. ( ; to masz punkt za wytłumaczenie bo inaczej żył bym w nieświadomości ;p


ale mi nie wyszło, bo za mało postów mam

Ostatnio edytowany przez emateues (27-03-2008 12:54:54)


hard core pride.

Offline

#21 28-03-2008 17:58:40

sabadilla

Administratorka

Punktów :   

Re: HE HE

Wprowadzone zostały ograniczenia - trzeba napisać co najmniej 10 postów, żeby postawić +
i co najmniej 50 postów, żeby postawić -
Więc Ty powinieneś móc oceniać

Offline

#22 04-04-2008 22:28:11

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

Dawno nie było nic śmiesznego, więc napiszę stare, ale jare :


Jak rozpoznać niedźwiedzia na łonie natury?? (bo w końcu Miś jestem )

Najpierw trzeba znaleźć niedźwiedzia, podejść do niego po cichutku i kopnąć go w du.... tyłek , oczywiście z całej siły.
Następnie uciekamy i obserwujemy zachowanie niedżwiedzia:


1. Jeśli spier.... uciekamy , a niedźwiedź nie goni nas, to jest to miś pluszowy.

2. Jeśli uciekamy na drzewo, a niedzwiedź wchodzi za nami, to jest to niedzwiedź brunatny.

3. Jeśli uciekamy na drzewo, a niedzwiedź zaczyna nim trząść tak, że spadamy w jego łapska, to jest to niedźwiedź grizzli.

4. Jeśli uciekamy na drzewo, a niedzwiedź wspina się za nami i zaczyna wpieprzać liście, to jest to miś koala.

5. Jeśli uciekamy i nigdzie nie ma drzew to jest to niedzwiedź polarny.

6. Jeśli uciekamy, a niedźwiedź nas dogania, zabiera nam i zjada nasze drugie śniadanie, to jest to miś Yogi.

7. Jeśli niedźwiedź zaczyna płakać, to znaczy, że jest to miś Kolargol.


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#23 05-04-2008 02:28:25

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: HE HE

Dobre Nie znałem tego wcześnie


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#24 05-04-2008 10:44:55

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: HE HE

http://www.youtube.com/watch?v=ITQVK7eMRHI polecam...choć z doświadczenia wiem, że facetów to nie smieszy (zupełnie nie wiem dlaczego, przedcież to sama prawda)... za to kobiety śmieszy jak najbardziej

Offline

#25 05-04-2008 15:28:10

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

Jakie prawdziwe

A tu coś dla fanów Mody na sukces (których okazuje się być na forum całkiem sporo )
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,4522039.html

Ostatnio edytowany przez Chochliczek (05-04-2008 15:28:40)


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#26 05-04-2008 19:56:24

Sandro

Winny użytkownik

Punktów :   12 

Re: HE HE

Moda na sukces to poważna sprawa

Hihih Rycz wiele talentów ma

Offline

#27 07-04-2008 20:36:22

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: HE HE

Poniżej postanowienia z niecnego planu pewnego Zuego Lorda, planującego zdobyć władzę nad światem <jakaś 1/4 całości...>

Jeśli kiedykolwiek zostanę Złym Lordem...

1. Moje armie chaosu będą miały w hełmach wizjery z czystego Plexiglasu, a nie przyciemniane g*wno.

2. Moje szyby wentylacyjne będą za małe, żeby móc się w nich czołgać.

3. Mój czcigodny brat bliźniak, któremu zająłem tron będzie zabity, a nie trzymany w tajemnicy w zapomnianej celi mojego labiryntu...

4. Artefakt, który jest źródłem mojej mocy nie będzie trzymany za Górami Rozpaczy, Rzeką Ognia i nie będzie chroniony przez Smoka Wieczności. Po prostu schowam go sobie do sejfu. To samo odnosi się do wszystkich pozostałych przedmiotów mogących mnie osłabić lub zniszczyć.

5. Nie będę napawał się widokiem kłopotliwej sytuacji moich wrogów tuż przed ich unicestwieniem.


6. Jeżeli złapię wroga i on powie: „Słuchaj, czy zanim mnie zabijesz, możesz mi powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi?”. Powiem „NIE” i zastrzelę go. Chwilka... po zastanowieniu się, jednak najpierw go zastrzelę, a dopiero potem powiem „NIE”.

7. Jeśli porwę księżniczkę, to natychmiast się z nią pobiorę cichym cywilnym ślubem, a nie 3 tygodniową ceremonią podczas, której opowiem wszystkim o swoim tajnym planie...

8. Nigdy nie zamontuję mechanizmu autodestrukcji, chyba że naprawdę będzie potrzebny. A jeśli naprawdę będzie potrzebny, nie będzie go odpalał wielki przycisk z napisem: „NIEBEZPIECZEŃWTO: NIE NACISKAĆ!”. Zaś wielki czerwony przycisk „NIE NACISKAĆ” po wciśnięciu będzie odpalał wszelkie możliwe bronie w osobę, która była na tyle głupia, żeby go nacisnąć.

9. Nie będę przesłuchiwał moich wrogów w tajnych komnatach mojej siedziby. Mały pokoik hotelowy poza granicami mojego imperium będzie idealny...

10. Będę bezpieczny dzięki poczuciu wyższości. Dlatego nie będę musiał sobie tego udowadniać przez zostawianie wskazówek w zagadkach czy oszczędzanie osłabionych przeciwników uważając ich za niegroźnych.

11. Jednym z moich doradców będzie 5-letni dzieciak. Każde uchybienia w planie jakie on znajdzie, będą natychmiast poprawiane jeszcze przed wprowadzeniem...

12. Wszyscy pokonani wrogowie będą kremowani. Albo przynajmniej odpali się w nich kilka dodatkowych magazynków, a nie pozostawi martwych na dnie kanionu. Ich śmierć oraz towarzyszące temu imprezy, ogłosi się dopiero po zbadaniu szczątków.

13. Bohater nie ma prawa do ostatniego pocałunku, ostatniego papierosa, ani żadnego ostatniego życzenia.

14. Nigdy nie zainstaluję żadnego urządzenia odmierzającego czas cyferkami do zera. A jeśli okaże się, że takie urządzenie jest mi absolutnie niezbędne, to ustawię je tak, by uruchamiało się, gdy licznik osiągnie 117.

15. Nigdy nie wypowiem zdania: „Zanim Cię zabiję, jest jedna rzecz o którą chcę Cię spytać..."

16. Jeżeli zatrudnię doradców, to czasem będę ich słuchał.

17. Nie będę miał syna. Co prawda jego śmieszny planik żeby mnie wysadzić z tronu i tak by się nie udał, ale po co sobie zawracać głowę?

18. Nie będę miał córki. Byłaby tak piękna jak zła, ale nie jeden czaruś-bohater mógłby jej zamotać w głowie, żeby zdradziła ojca...

19. Mimo, że jest to dobre na stres, to i tak nie będę się szaleńczo śmiał. Będąc zajęty śmiechem mógłbym coś przeoczyć w moim najbliższym otoczeniu!

20. Zatrudnię projektanta mody, który wymyśli jakieś oryginalne mundury dla mojej Armii Chaosu. Nie pozwolę, żeby moje wojsko ubierało się w tanie kostiumy karnawałowe Nazistów, Rzymskich piechurów czy Mongołów. Tamtych leszczy wszyscy pokonali, a moje wojo ma być nastawione pozytywnie.

21. Nie ważne jak bardzo będę pragnął władzy. Nie wchłonę żadnego pola energetycznego większego niż moja głowa!

22. Będę trzymał specjalny zapas broni o niskim zaawansowaniu technologicznym i wytrenuję część mojej armii, aby się nią posługiwała. W ten sposób, jeśli któryś z moich wrogów zniszczy generator lub uszkodzi broń energetyczną, moja armia nie zostanie pokonana przez grupkę dzikusów uzbrojonych w dzidy i proce.

23. Przeprowadzę dokładną analizę moich mocnych i słabych stron. Co prawda psuje to frajdę z bycia idealnym tyranem, ale na pewno w chwili słabości nie rzucę tekstu: „Nie, to niemożliwe! JESTEM NIEPOKONANY!”. Taki tekst zawsze kończy się śmiercią.

24. Nie ważne są osiągi, cena, marka, ani tania eksploatacja. Nie zbuduję broni, która będzie niezniszczalna poza jednym tylko malutkim, tycim punkcikiem...

25. Nie ważne jak atrakcyjne będą rebeliantki i tak zawsze znajdzie się inna równie atrakcyjna laska, która poleci na mnie i nie będzie chciała mnie zabić. Dlatego trzy razy się zastanowię, zanim nakażę przysłać do mojego łóżka więźnia.

26. Nigdy nie zbuduję nic ważnego w jednym egzemplarzu. Wszystko co ważne, będzie miało duplikaty, dotyczy to: paneli sterowania, generatorów, zapasów etc... Z tego samego powodu będę zawsze nosił ze sobą dwie naładowane bronie!

27. Mój straszny potwór, którego karmię wrogami będzie zawsze trzymany w klatce z której nie będzie mógł uciec i do której ja nie będę mógł wpaść.

28. Będę się ubierał w jasne i barwne ciuchy, w ten sposób każdy napotkany przeciwnik zawaha się przed zadaniem ciosu, a ja go wtedy zastrzelę.
29. Wszyscy włamywacze ciamajdy, niezręczni kieszonkowcy, bardowie bez talentu i tchórzliwi złodzieje w moim imperium będą zgładzeni. W ten sposób fabuła stanie się nudniejsza i bohaterowie mając do czynienia cały czas z profesjonalistami odpuszczą sobie swoją misję.

30. We wszystkich karczmach i tawernach w moim królestwie będą pracować paskudne kelnerki. W ten sposób nie przyłączą się do dobrych bohaterów i nie wprowadzą wątku miłosnego.

31. Nigdy nie wpadnę w złość i nie zabiję posłańca, który przyniósł mi złą wiadomość. Tak trudno teraz o dobrego posłańca...

32. Nie będę wymagał, aby kobiety w mojej organizacji nosiły stalowe staniki. Zwyczajne uniformy to lepsze morale dla całej armii. Zaś odzienie z czarnej skóry będzie zarezerwowane tylko na wyjątkowe okazje...

33. Nie zamienię się w węża. Z tego nigdy nie wynika nic dobrego...

34. Nie zapuszczę koziej bródki. Kiedyś mogło to wyglądać diabolicznie, obecnie wyglądałbym jak obszczymurek z Generacji X.

35. Nie będę więził ludzi z tej samej drużyny w tej samej celi i zostawiał inne cele puste. A jeśli będą to ważni więźniowie, jedyny klucz będę miał przy sobie, zamiast zostawiać zapasowe jakiemuś strażnikowi niższej rangi na dole!

36. Jeśli mój zaufany porucznik powie mi, że moje armie chaosu przegrywają, to mu uwierzę... W końcu to mój zaufany porucznik.

37. Jeśli wróg, którego zgładzę miał potomka, to znajdę go i zabiję od razu. Zanim malec podrośnie gromadząc w sobie nienawiść i szykując zemstę.

38. Jeśli koniecznie będę musiał uczestniczyć w bitwie, to nie będę atakował na przodzie mojej armii. I zdecydowanie nie będę szukał sobie godnego przeciwnika wśród obcego wojska.

39. Nie będę wspaniałomyślny i nie będę zachowywał się po sportowemu. Jeśli będę miał w rękach broń zagłady, to użyję jej od razu i tyle razy ile będzie potrzeba! Na pewno nie będę chował jej w odwodzie...

40. Jak tylko moja potęga będzie zabezpieczona, to zniszczę wszystkie wehikuły czasu.

41. Jeśli uwiężę dobrego bohatera, to dorwę także jego psa, małpkę, tchórzofretkę lub jakiekolwiek inne durne zwierzę, które może przegryźć jego liny lub przynieść mu klucz od celi.

42. Zachowam choć trochę sceptycyzmu, jeśli piękna rebeliantka będzie twierdzić, że leci na mnie, chce mi się oddać i zdradzić swych przyjaciół, jeśli tylko choć trochę opowiem jej o moim tajnym planie...

43. Będę zatrudniał tylko najemników, którzy pracują za kasę. Ci zaś, którzy pracują dla przyjemności, robią głupie rzeczy, jak np.: dawanie sportowej szansy wrogom...

44. Będę dokładnie wiedział, kto i za co jest odpowiedzialny w mojej organizacji. Na przykład: jeśli, któryś z moich generałów zawiedzie, nie wyciągnę broni, żeby wycelować w niego, powiedzieć: „A oto moja zapłata za porażkę”, by nagle odwrócić się i strzelić do kogoś z tyłu.

45. Jeśli któryś z moich doradców spyta: „Panie, ale to tylko jeden człowiek. Co on może nam takiego zrobić?”, odpowiem „TO!” i zastrzelę dziada.

46. Jeśli dowiem się, że jakiś młokos rozpoczął swoją misję przeciw mnie, pokonam go póki jest jeszcze młokosem. Nie mam zamiaru czekać aż podrośnie.

47. Każdą bestię, którą kontroluję za pomocą magii czy techniki, będę traktował z szacunkiem i czułością. Tak więc jeśli kontrolowanie zawiedzie, bestia nie rzuci się na mnie i nie zabije mnie z zemsty.

48. Jeśli dowiem się o potężnym artefakcie, który może mnie zgładzić, nie wyślę po niego wszystkich moich żołnierzy. Wyśle ich tam po coś zupełnie innego, a w gazecie zamieszczę po cichu ogłoszenie o pracy. Po cholerę mają wiedzieć wszyscy, że czegoś szukam?

49. Moje komputery będą kompletnie niekompatybilne z laptopami IBM i Macintosha.

50. Jeśli któryś ze strażników w moich lochach zacznie się zastanawiać nad wygodami w celi księżniczki, natychmiast przeniosę go na stanowisko, na którym nie będzie miał kontaktu z ludźmi.

Offline

#28 07-04-2008 21:36:00

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: HE HE

Hehe, czytałem to już gdzieś kiedyś


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#29 07-04-2008 21:39:01

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: HE HE

Nie dziwię się, to klasyk Później wrzucę resztę

Offline

#30 08-04-2008 12:59:20

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/