Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#31 06-04-2008 22:44:46

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

JA!! JA!! JA!! Uwielbiam jego postać tam, chciałabym takiego faceta


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#32 07-04-2008 10:12:13

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

ja tam lubie czytac Harrego Potera


hard core pride.

Offline

 

#33 20-04-2008 14:35:28

Nazgzuku

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Ja oglądałem Z Archiwum X prawie wszystkie odcinki, poza tym zawsze byłem fanem seriali Science-fiction typu Gwiezdne Eskadry, Babylon 5, Battlestar Galactica.

Z filmów ostatnio bardzo przypadły mi do gustu  japoński  - Vexille, Appleseed i Appleseed ex Machina

Ostatnio edytowany przez Nazgzuku (20-04-2008 14:37:01)

Offline

 

#34 25-04-2008 10:51:44

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Ja się przymierzam do seansu "Into The Wild" w miłym towarzystwie... wrażenia z filmu, za pewien czas

Offline

 

#35 25-04-2008 12:10:49

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Ostatnio na filozofii zła oglądaliśmy film "Gerry" Van Santa Od razu mówię, że jest to film ciężki i niekomercyjny, więc na pewno budzi skrajne emocje - dla jednych jest to film "o pustce i bezsensie", a dla niektórych "pusty i bezsensowny" Obraz opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy zboczyli z drogi na pustkowiu i próbują odszukać drogę powrotną. Generalnie jest to film o zabijaniu, w którym w roli mordercy występuje natura. Co najbardziej uderzające - zło, które dzieje się na ekranie jest kompletnie pozbawione sensu i puste, bez żadnej motywacji, winy, czy kary, można powiedzieć, że zabijanie w tym filmie jest mechaniczne, beznamiętne, bierne. Po wyjściu z wydziału bałem się, że jak zboczę gdzieś po drodze do domu, to już do niego nie wrócę Naprawdę polecam Nie wiem, czy uda mi się ściągnąć ten film z neta, ale jeśli nie, to zagadam z wykładowcą, więc na pewno będę w posiadaniu kopii


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#36 28-04-2008 13:26:35

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Nazgzuku napisał:

Z filmów ostatnio bardzo przypadły mi do gustu  japoński  - Vexille, Appleseed i Appleseed ex Machina

akurat Appleseed to szmira jakich malo... obejrzyj jakies inne japonskie filmy;)


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

 

#37 28-04-2008 20:40:09

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Dzikusek napisał:

Ja się przymierzam do seansu "Into The Wild" w miłym towarzystwie... wrażenia z filmu, za pewien czas

ja też myślę sobie, że chyba czas na ten film...

Offline

 

#38 28-04-2008 20:45:30

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

asia napisał:

Dzikusek napisał:

Ja się przymierzam do seansu "Into The Wild" w miłym towarzystwie... wrażenia z filmu, za pewien czas

ja też myślę sobie, że chyba czas na ten film...

Podobno jest piękny i zmusza do refleksji... okaże się

Offline

 

#39 01-05-2008 14:56:41

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

podobno też niezbyt optymistyczny...

Offline

 

#40 09-05-2008 10:29:45

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Wczoraj "Into The Wild" oglądałem, bo tak mnie zachęciliście, że się nie mogłem powstrzymać Wydaje mi się, że jest to film głównie o poszukiwaniu swojej tożsamości i o chęci sprawdzenia samego siebie. Motyw ucieczki od cywilizacji jest zrobiony całkiem ciekawie i tak jak w "Gerrym" natura jest tu czymś wrogim człowiekowi, co zresztą zostaje potwierdzone pod koniec filmu. Interesujący jest też podział na rozdziały odpowiadające etapom życia, więc jest to też w pewien sposób obraz o dojrzewaniu.

Mimo wielu zalet nie zrobił na mnie jednak jakiegoś piorunującego wrażenia


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#41 09-05-2008 20:15:17

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Misię podobał. Całkiem ciekawa opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości, z uniwersalnym przesłaniem na końcu. Polecam

Offline

 

#42 09-05-2008 20:19:30

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Misię również podobał. Może nie jakaś znów sensacja rewelacja, ale całkiem dobry film Można się wczuć w postać bohatera


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#43 12-05-2008 19:20:31

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

mi się podobał  "Into the wild"...pomysł na życie, super że zdarzają się jeszcze tacy ludzie jak bohater z into the wild...nawet jeśli nie żyją zbyt długo... Niestety film amerykański i to widać.... Ale mimo wszystko warto obejrzeć, żeby wiedziec, że można żyć ideami.

Offline

 

#44 18-05-2008 15:35:04

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

Przed chwilą oglądałem "Oko", czyli kolejny remake japońskiego horroru Film nie tylko z tego powodu porównywany czasem z "Kręgiem". Niestety jest to porównanie bardzo krzywdzące dla tego drugiego - jedyna scena przy której można dostać gęsiej skórki nie wynika z jej straszności, lecz obrzydliwości. Na początku jest jeszcze w porządku, wydaje się, że całość może się rozkręcić, ale co na wstępie i tak nie zachwyca z czasem staje się jeszcze bardziej mierne

Są tu dwa zupełnie niewykorzystane, a ciekawe motywy:
a) główna bohaterka po przeszczepie rogówki zaczyna widzieć duchy - pomysł, że nasze zmysły (a więc coś najbardziej podstawowego, najbardziej intymnego i bliskiego) nie tylko nie spełniają swojej funkcji, ale także działają przeciwko nam, a przy tym nie można ich w jakiś sposób wyłączyć bez okaleczania siebie jest całkiem dobrym pomysłem na psychodeliczny film
b) zmarłych ludzi odprowadzają w zaświaty "strażnicy", istoty złe i z założenia przerażające - znowu zupełnie olana dość ciekawa koncepcja, w myśl której prawdopodobnie dopiero po śmierci prawdziwy koszmar się zaczyna, a wszystkie historie o szczęśliwym życiu wiecznym, powrocie do domu i wynagrodzeniu krzywd są jedną wielką bujdą. Myślę, że gdyby rozwinąć tą kwestię można stworzyć całkiem przytłaczający i zostawiający widza w poczuciu beznadziejności obraz


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#45 18-05-2008 16:04:46

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wkręćmy sobie film ]:)

A dlaczego horrory oglądasz w środku dnia?


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/