Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#1 03-06-2008 22:18:25

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Wehikuł Czasu

A gdyby tak możliwym było cofnięcie czasu, lub podróż w przyszłość, dokąd byś podążył/podażyła ?? Puśccie wodze fantazji i spróbujcie wyobrazić sobie taką podróż

Offline

#2 03-06-2008 22:25:55

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wehikuł Czasu

To zależy, czy za pomocą tego wehikułu można by zmieniać bieg wydarzeń - jeśli tak, to odwiedził bym siebie z przeszłości i dał sobie samemu kilka dobrych rad, żeby później nie popełniać błędów A w celach czysto rozrywkowych... hmm... może bitwa pod Grunwaldem, obleganie Rzymu przez Hannibala, budowanie Sfinksa i piramid, obejrzenie początku wszechświata itp. No i pewnie przed spojrzeniem w przyszłość bym się nie powstrzymał, choć to mogłoby być niebezpieczne


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#3 03-06-2008 22:48:52

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wehikuł Czasu

średniowiecze, średniowiecze, średniowiecze...najchętniej XII albo XV wiek (w XIV była dżuma, więc odpada), Włochy albo Francja. A z innych czasów to chciałabym usłyszeć śpiew Farinellego, grę Bethovena, Chopina i Liszta

Offline

#4 03-06-2008 22:54:09

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wehikuł Czasu

A ja dla odmiany wybrałabym się w podróż do przyszłości - tak o jakieś 100 lat do przodu Jestem bardzo ciekawa, jak będzie wyglądał nasz świat w XXII wieku...


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#5 04-06-2008 01:20:30

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wehikuł Czasu

Ja często miałam ochotę cofnąć czas i naprawić błędy, ale skąd bym miała pewność, że gdybym zniwelowała jakiś błąd, to bym nie popełniła gorszego?


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#6 04-06-2008 08:38:44

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Wehikuł Czasu

oczwyście, że najchętniej bym się cofnęła do okresu starożytności, najlepiej kiedy żył Cezar, ale generalnei zadowoliłabym się,gdybym w jakimkolwiek momencie okresu starożytnosci się znalazła.

natomiasta jeśli chodzi o czasy mniej odległe, to chciałam bym się cofnąc jakies 4 lata wstacz i zmienic moją decyzję,którą uważam, że z własnej głupoty podjęłam.na całe szczęście, można powiedziec, że po częsci odzyskałam to co wtedy straciłam:).

Ostatnio edytowany przez whisky (04-06-2008 08:40:53)

Offline

#7 04-06-2008 09:17:47

Stary_Zgred

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: Wehikuł Czasu

asia napisał:

średniowiecze, średniowiecze, średniowiecze...najchętniej XII albo XV wiek (w XIV była dżuma, więc odpada), Włochy albo Francja. A z innych czasów to chciałabym usłyszeć śpiew Farinellego, grę Bethovena, Chopina i Liszta

Bardzo ciekawy wybór

Kiedy myślę sobie o przeszłości, to najbardziej chyba kuszą mnie najodleglejsze czasy, gdy świat był jeszcze młody - bardzo chciałabym sprawdzić w jaki sposób powstał człowiek, prześledzić jego ewolucję, sprawdzić, czy Darwin miał rację twierdząc że pochodzimy od małpy.

Gdyby było to możliwe, to cofnęłabym aż do początków ziemi, aby obserwować Big Bang, tworzenie się życia na planecie, na własne oczy zobaczyć zagadkę stworzenia.

Kolejnym miejscem, które chciałabym odwiedzić, byłaby Galilea - od 1 - do 33 roku naszej ery. Nietrudno się domyślić że chciałabym sprawdzić istnienie Chrystusa i w przypadku, gdyby okazał się postacią realną mieć możność skonfrontowania informacji, zawartych w piśmie świętym z jego realnym życiem.


Dodaj do ulubionych

Offline

#8 04-06-2008 11:49:21

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wehikuł Czasu

Ostatnia perspektywa jest bardzo kusząca W ogóle można by "posprawdzać" kluczowe wydarzenia wszystkich większych religii - od potopu, po objawienia Mahometa Tylko co potem zrobić z taką wiedzą, gdyby np. okazało się, że to tylko jakieś nieistotne wydarzenia, które dopiero później obrosły cudownymi legendami


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#9 04-06-2008 12:02:53

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Wehikuł Czasu

ladyoftherings napisał:

Heh. A ja bym nie chciała spotkać siebie, żeby dać sobie rady. Uważam, że to, co zrobiłam, czy dobrze, czy źle, jest mi przeznaczone i dobrze, że się stało, jak się stało. [...] Ale generalnie cieszę się, że zdobywam w życiu doświadczenie i mi z tym dobrze

na stoprocent się z Tobą zgadzam.


nemezis napisał:

A ja dla odmiany wybrałabym się w podróż do przyszłości - tak o jakieś 100 lat do przodu  Jestem bardzo ciekawa, jak będzie wyglądał nasz świat w XXII wieku...

i z Tobą też ( ;


hard core pride.

Offline

#10 04-06-2008 13:14:32

Stary_Zgred

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: Wehikuł Czasu

Arantasar napisał:

Ostatnia perspektywa jest bardzo kusząca W ogóle można by "posprawdzać" kluczowe wydarzenia wszystkich większych religii - od potopu, po objawienia Mahometa Tylko co potem zrobić z taką wiedzą, gdyby np. okazało się, że to tylko jakieś nieistotne wydarzenia, które dopiero później obrosły cudownymi legendami

Wtedy, znając schemat tworzenia się legendy, można byłoby spreparować swoją własną religię, ogłosić się Bóstwem i podyktować niczego nie podejrzewającym ludziom nową ewangelię


Dodaj do ulubionych

Offline

#11 04-06-2008 15:14:14

BlackPrincess

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: Wehikuł Czasu

ja bym chciala cofnac sie do przeszlosci zeby pozmieniac kilka spraw... i cofnac sie do starozytnego egiptu np zeby zobaczyc jak sie wtedy zylo... hcialabym zobaczyc czy kiedys tam naprawde bylo ukrzyzowanie Jezusa... (no moze to troche przesada) i zobaczyc bym chciala co bedzie w przyszlosci

Offline

#12 04-06-2008 15:33:43

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: Wehikuł Czasu

a ja chce zostac w miesjscu, nie chce psuc sobie swojego wyobrazenia o tym co bylo;)


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

#13 04-06-2008 18:43:00

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wehikuł Czasu

Stary_Zgred napisał:

Gdyby było to możliwe, to cofnęłabym aż do początków ziemi, aby obserwować Big Bang, tworzenie się życia na planecie, na własne oczy zobaczyć zagadkę stworzenia.

Zapewniam Cię, że byś tego nie przeżyła

Stary_Zgred napisał:

bardzo chciałabym sprawdzić w jaki sposób powstał człowiek, prześledzić jego ewolucję, sprawdzić, czy Darwin miał rację twierdząc że pochodzimy od małpy.

Eh, Darwin nie twierdził wcale, że pochodzimy od małpy. A dokładnie - nie pochodzimy od żadnej z obecnie żyjących małp. Gdybyśmy jednak mogli zobaczyć naszego przodka, pewnie odruchowo nazwalibyśmy go małpą

Ostatnio edytowany przez Nemezis (04-06-2008 18:43:19)


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#14 05-06-2008 09:43:13

Stary_Zgred

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: Wehikuł Czasu

Nemezis napisał:

Zapewniam Cię, że byś tego nie przeżyła

Chyba że wcieliłabym się w postać zrekomego stwórcy


Dodaj do ulubionych

Offline

#15 05-06-2008 09:52:48

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Wehikuł Czasu

Stary_Zgred napisał:

Nemezis napisał:

Zapewniam Cię, że byś tego nie przeżyła

Chyba że wcieliłabym się w postać zrekomego stwórcy

obserwatora ( ;


hard core pride.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/