Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#1 16-02-2008 02:40:20

sabadilla

Administratorka

Punktów :   

Hobby, zainteresowania, pasje

Wiem, to strasznie banalny temat ale chcę, żebyśmy trochę lepiej się poznali Na pewno macie różne ciekawe zainteresowania i mam nadzieję, że cos o nich napiszecie. Zresztą, wbrew pozorom, może tu dojść do zażartej dyskusji, zwłaszcza jeśli zostanie poruszony temat RPG (wcale Was nie prowokuję )

Offline

 

#2 16-02-2008 11:10:34

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

ja osobiscie interesuje się starozytnoscia(co jest powaizane z moim kierunkiem studiow). pływaniem, co wiąże się ścisle z moją przeszloscia (nie tak odległą:)), także innymi dziedzinami sportu .

Offline

 

#3 16-02-2008 11:59:58

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

Hmm... trochę tego jest, ale za to bardzo standardowo - muzyka, literatura fantasy/horror, starożytność/średniowiecze, jazda konna, język łaciński, syfilozofia, a z rzadziej spotykanych (szczególnie u facetów) ezoteryka i wszystko, co ogólnie rozumie się jako "rozwój duchowy". A w RPG oczywiście gram Najchętniej w Wampira i Zew Cthulhu, ale najbardziej znam się chyba na Warhammerze z racji tego, że na nim się wychowałem


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#4 16-02-2008 14:22:36

bsa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

muzyka [kto by pomyslal xDD], film- i to bardzo. obabiernie ;]
tematyka zwiazana z kierunkiem studiow,
takie tam rozne, dziwne jeszcze sa xDDD

a ja w rpgi nie gram, pewnie zostane wysmiana, ale nie bardzo czaje o co w tym wszystkim chodzi ;P

Offline

 

#5 16-02-2008 17:01:49

Szakal_Torun

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

W warhammera grałem ale to stare dzieje.... jak by  ktos chciał 7 kostek do gry   to moge podarować




a w karcianki ktos gra ?? np Magic the gathering  ??

Ostatnio edytowany przez Szakal_Torun (16-02-2008 17:07:29)


"Trzeba umrzeć dumnie, skoro żyć dumnie już dłużej nie można" Fryderyk Nietzsche

Offline

 

#6 16-02-2008 17:04:22

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

ja też nie gram

Offline

 

#7 17-02-2008 12:33:27

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

Ja też nie gram w PGRy Jakiś rok temu dowiedziałam się, że coś takiego w ogóle istnieje i to w taki sposób, że na wstępie się zraziłam. Ale może kiedyś mi przejdzie i spróbuję.
Co do zainteresowań, uwielbiam taniec towarzyski. Poza tym muzyka (wiadomo), książki i... to co Arantasar nazwał "rozwojem duchowym" (ja też to tak nazywam) czyli ogólnie parapsychologia.
A w najbliższe wakacje mam nadzieję rozpocząć naukę jazdy na koniach. Pewnie będzie to uzależnione od kasy i ilości czasu, ale wierzę że mi się uda
Zapomniałabym napisać o jednym z moich ulubionych zainteresowań... podróżach. W ostatnie wakacje udało mi się na przykład dotrzeć na stopa do Paryża. Naprawdę, niezapomniana przygoda, chociaż raczej nie jest to moja ulubiona forma podróżowania

Ostatnio edytowany przez Nemezis (17-02-2008 12:51:32)


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#8 17-02-2008 13:59:21

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

Nemezis napisał:

Co do zainteresowań, uwielbiam taniec towarzyski.

A ja mam dwie lewe nogi (i ręce), a szkoda, bo ostatnio zauważyłem, że taniec, to bardzo fajna umiejętność


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#9 17-02-2008 14:20:47

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

Arantasar napisał:

Nemezis napisał:

Co do zainteresowań, uwielbiam taniec towarzyski.

A ja mam dwie lewe nogi (i ręce), a szkoda, bo ostatnio zauważyłem, że taniec, to bardzo fajna umiejętność

Większość osób, które zaczynają tańczyć w naszym klubie (Fantom), ma ten sam problem a zwykle już po roku naprawdę dobrze tańczą. Oczywiście jedni uczą się szybciej, inni wolniej, ale prędzej czy poźniej każdy się nauczy. Mamy tam naprawdę świetnego nauczyciela


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#10 17-02-2008 15:26:28

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

trening czyni mistrza generalnie. kiedys myslalam ze nigdy w zyciu nei naucze sie pływac delfinem, jakoś mi się udało i do końca życia będę wielbiła najbardziej właśnie ten styl pływacki.

a taniec... jest boski!

Offline

 

#11 17-02-2008 15:59:32

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

A ja właśnie straciłam partnera do tańca ale i tak ten łoś tańczyć nie umiał
trudno, może kiedyś znajdzie się nowy
tańczyć lubię, ale z aktywności fizycznej nic nie przebije u mnie jazdy na rowerze; uwielbiam wycieczki, zwłaszcza z przygodami, które przytrafiają się nam praktycznie zawsze
muzyki słuchać oczywiście lubię bardzo, ale nie powiem, żeby to było wielkie nią zainteresowanie, bo nie śledzę na bieżąco wydarzeń muzycznych, życiorysów wykonawców itd, słucham raczej tylko dla przyjemności uwielbiam też czytać książki i oglądać programy popularnonaukowe itp.
W PGRy nie gram, jak już w coś gram na komputerze to rzadko (teraz króluje CSI), a z gier planszowych to "gra w życie"


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#12 17-02-2008 19:11:48

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

Może lepiej nie reklamujcie mi tak tego tańca, bo jeszcze wyskoczę w czarnym płaszczu do drugiej edycji "You Can Dance"


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#13 17-02-2008 19:41:00

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

to może byc zabawne

Offline

 

#14 17-02-2008 21:06:06

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

Arantasar napisał:

Może lepiej nie reklamujcie mi tak tego tańca, bo jeszcze wyskoczę w czarnym płaszczu do drugiej edycji "You Can Dance"

Daj spokój, to co oni tam robią to jest porażka i nie ma kompletnie nic wspólnego z tym, czego uczymy się w Fantomie. Taniec z gwizdami prędzej, ale gwiazdeczki z tego programu wcale nie tańczyły, a jedynie wykonywały wyuczone na pamięć choreografie


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#15 19-02-2008 11:17:44

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Hobby, zainteresowania, pasje

jakoś moje dziecięce zainteresowania mi uciekły gdzieś. obecnie rozglądam się za nowym ciekawym hobby (:



jak już mowa o tym to w morrowinda ktoś grał ;>

Ostatnio edytowany przez emateues (27-03-2008 11:08:47)


hard core pride.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/