Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#31 11-11-2008 17:28:29

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wehikuł Czasu

A ja bym się wybrała i w przeszłość i przyszłość, żeby zobaczyć, czy kiedykolwiek ludzie zasługiwali na miano inteligentnej rasy...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#32 11-11-2008 20:16:03

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wehikuł Czasu

inteligentna rasa.... trochę wójkiem adolfem zaleciało.... w każdym bądź razie jeśliby taka się pojawiłą to raczej nie w Europie

Offline

#33 11-11-2008 20:21:14

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wehikuł Czasu

raczej nie na tej ziemi...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#34 11-11-2008 20:21:32

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wehikuł Czasu

asia napisał:

inteligentna rasa.... jeśliby taka się pojawiła to raczej nie w Europie

a niby gdzie indziej? chyba nie w Afryce?


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#35 11-11-2008 20:33:19

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Wehikuł Czasu

u Muzułmanów


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#36 11-11-2008 20:37:08

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wehikuł Czasu

nie no, Europa to durny kontynent... nie wiem jak z resztą, chyba nie jestem w stanie zrozumieć kultury innej niż moja własna, ale pomyśl tak Nemezis: jesli za przejaw inteligencji przyjmiemy myslenie, które nie jest nastawione na zysk materialny, czyli takie, którego wartością jest sam proces myślenia, to zauwaz, że wszystkie wielkie systemy filozoficzne i religijne (nie wnikam co potem z nimi zrobiono, ale w swych założeniach były ok) powstały poza Europą (konfucjonizm, buddyzm, wszystkie wielkie religie), a jeśli za oznakę głupoty przyjmiemy brak zdolności myślenia i dyskusji, co w konsekwencji prowadzi do załatwiania swoich spraw siłą, to tez Europa wypada najgorzej... dwa największe konflikty zbrojne były wszak "zasługą" Europejczyków. Dlatego uważam, ze ten kontynent jest głupi i zbyt zakręcony na swym własnym punkcie.

Offline

#37 11-11-2008 21:31:35

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wehikuł Czasu

Nic nie przebije głupoty amerykanów, którzy wybrali sobie czarnego prezydenta


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#38 11-11-2008 21:33:12

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wehikuł Czasu

Lepszy byłby siedemdziesięcioletni dziadek po torturach w Wietnamie ?


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#39 11-11-2008 23:42:15

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wehikuł Czasu

ja tam uważam, ze jak na Amerykanów to niezły wybór, trzecia wojna w Iraku nie jest nikomu potrzbna

Offline

#40 12-11-2008 00:00:54

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wehikuł Czasu

Nie chcę się kłócić, ale mam na ten temat całkowicie odmienne zdanie. Irak nie jest jeszcze gotowy na pozostawienie go samemu sobie. Jeśli wojska amerykańskie wycofają się z Iraku, prędzej czy później dojdą tam do władzy talibowie a to może się skończyć tragicznie nie tylko dla tego kraju ale dla całego świata


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#41 12-11-2008 07:17:29

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wehikuł Czasu

Na pewno zdobędą broń biologiczną albo atomową, bo przecież już raz ją zdobyli, tylko nikt jej znaleźć nie potrafi Myślę, że na najbliższe 4 lata większym problemem od wieśniaków biegających z karabinami po górach będzie chociażby recesja gospodarcza


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#42 12-11-2008 09:31:55

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Wehikuł Czasu

ok nemezis dużo w tym racji, tylko kolor skóry Obamy nie ma nic do jego poglądów, skóra jest ciemna a poglądy demokratyczne

Offline

#43 12-11-2008 12:47:27

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Wehikuł Czasu

asia napisał:

kolor skóry Obamy nie ma nic do jego poglądów, skóra jest ciemna a poglądy demokratyczne

OK, skoro kolor skóry prezydenta elekta nie ma znaczenia, to czemu na Obamę zagłosowało 99,5% "afroamerykanów"? Zwykle większość z nich olewała wybory, aż tu nagle pojawił się ciemnoskóry kandydat i wszyscy tłumem ruszyli do urn... Waszym zdaniem, zrobili to ze względu na jego "demokratyczne" poglądy czy raczej ze względów rasistowskich?

Arantasar napisał:

Myślę, że na najbliższe 4 lata większym problemem od wieśniaków biegających z karabinami po górach będzie chociażby recesja gospodarcza

Tylko 4 lata? Optymistą jesteś Popatrz co stało się z byłymi krajami kolonialnymi. Rządzili tam biali, było źle. Zwrócili koloniom wolność, żeby sobie "zbudowały demokrację" i co się tam dzieje? Recesja gospodarcza (to mało powiedziane), głód, choroby i przede wszystkim krwawe wojny domowe, przymusowe wcielanie kilkuletnich dzieci do wojska... Skąd wiecie czy podobna przyszłość nie czeka Iraku?


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#44 12-11-2008 15:15:41

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: Wehikuł Czasu

Nemezis napisał:

OK, skoro kolor skóry prezydenta elekta nie ma znaczenia, to czemu na Obamę zagłosowało 99,5% "afroamerykanów"? Zwykle większość z nich olewała wybory, aż tu nagle pojawił się ciemnoskóry kandydat i wszyscy tłumem ruszyli do urn... Waszym zdaniem, zrobili to ze względu na jego "demokratyczne" poglądy czy raczej ze względów rasistowskich?

to tak samo mozesz powiedziec, ze biali glosuja na bialych:P


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

#45 12-11-2008 17:22:41

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Wehikuł Czasu

Nemezis napisał:

Arantasar napisał:

Myślę, że na najbliższe 4 lata większym problemem od wieśniaków biegających z karabinami po górach będzie chociażby recesja gospodarcza

Tylko 4 lata? Optymistą jesteś Popatrz co stało się z byłymi krajami kolonialnymi. Rządzili tam biali, było źle. Zwrócili koloniom wolność, żeby sobie "zbudowały demokrację" i co się tam dzieje? Recesja gospodarcza (to mało powiedziane), głód, choroby i przede wszystkim krwawe wojny domowe, przymusowe wcielanie kilkuletnich dzieci do wojska... Skąd wiecie czy podobna przyszłość nie czeka Iraku?

Jeśli podobny los czeka Irak, to świat może spać spokojnie, bo słaby kraj nie będzie w stanie zagrozić nikomu z zewnątrz Dużo bardziej prawdopodobne, że Amerykanie wykreują któregoś z lokalnych przywódców - jak to miało miejsce z Saddamem - który będzie jednak bardziej skory do współpracy Mówiąc o czterech latach miałem na myśli kadencję, przypadającą na recesję w Stanach Zjednoczonych, która już teraz odbija się całemu światu czkawką, a to dopiero początek

rumcajs napisał:

to tak samo mozesz powiedziec, ze biali glosuja na bialych:P

To nie jest takie proste W końcu ludność biała stanowi 70% populacji USA, a czarna niecałe 13% Obamę wybrali w większości ludzie o jaśniejszej karnacji

Ostatnio edytowany przez Arantasar (12-11-2008 17:28:45)


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/