Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#31 15-10-2008 11:16:07

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Drugi nabór?

Lepiej z księdzem, jak w kościele ogłosi, to się ludzie tu nie pomieszczą, a i nawrócimy biednych ludzi na niewiarę


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#32 21-10-2008 12:45:21

Zuo

Zły użytkownik

Re: Drugi nabór?

Ta opinia na umkc wcale nie wygląda na pisaną pod dyktando Misi...

Offline

#33 21-10-2008 19:51:38

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Drugi nabór?

Ja wcale o tym nie wiedziałam, dopóki nie dostałam linka, aż się sama zdziwiłam. Ale ładnie napisał, trzeba mu przyznać


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#34 22-11-2008 13:31:56

Vanadir

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Aktualne zajęcie: KWW
Wiek: 28

Re: Drugi nabór?

Ja tam raczej nie wiele Wam pomoge, ale mam tu kilku dobrych znajomych z Polski, ktorzy powinni byc zainteresowani wysokopoziomowa wymiana zdan i odjechanych pomyslow. Pogadam, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wydaje mi sie, ze jako staz na forum, to ja zlobek jeszcze jestem

W ogole dobry pomysl na NK. Dzieki temu ja tu trafilem i sie ciesze. Sprobowac to samo na 12 pietrze zrobic, na pewno ktos sie znajdzie


Only The Real Angel Can Be The Real Fallen. Sometimes I'm Asking Myself Why I Am So Lonely?

Offline

#35 22-11-2008 14:12:41

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Drugi nabór?

Vanadir napisał:

Wydaje mi sie, ze jako staz na forum, to ja zlobek jeszcze jestem

Żłobek się zrobił, jak zaczęły się tu zapisywać 14-latki i pisać głupoty, na szczęście nasza mądra adminka zrobiła już z nimi porządek Forum istnieje niecały rok (wkrótce urodziny, trzeba to uczcić!) Generalnie nie jest trudno się tu wkręcić, bo choć na to nie wyglądamy, jesteśmy otwarci na nowe znajomości


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#36 22-11-2008 14:41:43

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Drugi nabór?

Protestuję, czy ja nie wyglądam na otwartego na nowe znajomości ?


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#37 22-11-2008 20:12:23

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Drugi nabór?

ar ty na nic nie wyglądasz

Offline

#38 22-11-2008 21:30:56

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Drugi nabór?

To dobrze, widać dobrze się kryję


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#39 23-11-2008 00:50:29

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Drugi nabór?

Już sam fakt, że mieszkamy w miejscu zwanym toruniem, może świadczyć na naszą niekorzyść w kwestii relacji międzyludzkich... Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim zamknięciem na drugiego człowieka jak tutaj Widzę to codziennie - na ulicach, w klubach, na uczelni... Widać taka jest specyfika tego miasta, choć znam kilka wyjątków.


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#40 23-11-2008 11:06:04

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Drugi nabór?

hm, moja rodzinna wieś jest jeszcze gorsza, tam się nikomu nic nie chce i każdy tylko kombinuje by spadać jak najdalej stamtąd... ja się dobrze czuję w Toruniu, może owo zamknięcie to zjawisko bardziej ogólne, bo nie zauwazyałm, by w Toruniu ludzie byli bardziej zamknięci niż w innych miejscach w Polsce, choć z drugiej strony niewiele miast znam tak dobrze jak toruń, więc trudno mi coś kategorycznie stwierdzić

Ostatnio edytowany przez asia (23-11-2008 13:21:22)

Offline

#41 23-11-2008 11:15:23

Vanadir

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Aktualne zajęcie: KWW
Wiek: 28

Re: Drugi nabór?

Proponuje zmienic klimat na bardziej nizinny


Only The Real Angel Can Be The Real Fallen. Sometimes I'm Asking Myself Why I Am So Lonely?

Offline

#42 23-11-2008 13:22:03

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Drugi nabór?

oj w Holandii to kupę lat nie byłam, ale klimat południowoniemiecki mi odpowiada

Offline

#43 23-11-2008 16:45:55

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Drugi nabór?

asia napisał:

nie zauważyłam, by w Toruniu ludzie byli bardziej zamknięci niż w innych miejscach w Polsce, choć z drugiej strony niewiele miast znam tak dobrze jak toruń, więc trudno mi coś kategorycznie stwierdzić

Nie wiem Asiu, może ja to sobie wkręcam, ale jednak kiedy jestem w Bydgoszczy czy w Gdańsku i trafiam w miejsce, gdzie jest dużo nieznanych mi osób, to ci ludzie chętnie ze mną rozmawiają, pytają o różne rzeczy, widać jakieś zainteresowanie z ich strony... a tutaj? Przychodzę na imprezę i rozmawiam tylko z tymi których znam. Kiedy próbuję pogadać z kimś nieznajomym, czuję się jak intruz. Pytam np. "Na jakim kierunku studiujesz?", to odpowiedzą ale nikt nie spyta: "a ty?", tylko patrzą żeby zwiać do swoich. Kiedy nikogo nie zagaduję, jestem po prostu traktowana jak powietrze. Nie wiem, może nie potrafię jakoś szczególnie dobrze nawiązywać kontaktu z nieznajomymi ludźmi a jednak w innych miejscach nie mam z tym problemów


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#44 23-11-2008 16:50:54

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Drugi nabór?

Vanadir napisał:

Proponuje zmienic klimat na bardziej nizinny

Ja mam nawet korzenie niemiecko-holenderskie, niestety nie ma raczej szans, żeby odnaleźć tam moich krewnych, szkoda


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#45 23-11-2008 18:19:40

Rujewit

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Drugi nabór?

To apropo Torunia to święta prawda. Jak nie zaprosisz nikogo, albo nie wyciągniesz siłą, samotny wieczór w domu masz jak w banku. Wyciągnięcie kogokolwiek na koncert czy wycieczkę za miasto nie wchodzi w grę. Ogólne zniechęcenie, dwulicowość i brak, że tak powiem, kręgosłupa to cechy, które udzielają się nawet ludziom do Torunia przybyłym

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/