Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#31 09-12-2008 20:59:55

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

jeśli tylko będę mogła


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#32 09-12-2008 21:02:00

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

oj ty możesz, coż w tym trudnego ogłuszyć i przywlec do mnie

Offline

 

#33 09-12-2008 23:47:14

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

Ja jej pomogę


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#34 10-12-2008 14:48:35

audycja_prodiż

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

Co do Point of View i After to i ja muszę się przyznać, że nie dysponujemy zbyt rozległą wiedzą na ich temat. To znaczy teraz już może i tak, odsyłam więc na strony: pointofview.art.pl, after.art.pl. Tam jest więcej info o zespole Niestety nie możemy ich zaprezentować w audycji, ponieważ wygląda na to, że mają profesjonalne wydawnictwa płytowe. Ale muzę grają taką, że i bez naszej "promocji" sobie poradzą, hehe pozdro

Offline

 

#35 10-12-2008 15:55:35

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

to co jest na tych stronach to już wiem.... co do ich muzyki...też się zgadzam....

Offline

 

#36 11-12-2008 09:08:23

audycja_prodiż

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

Obiecałem wystąpić w roli budzika, tak więc przypominam-dzisiaj, o godzinie 22 audycja Prodiż. Można nas słuchać na www.sfera.umk.pl. Pozdrawiamy:)

Ostatnio edytowany przez audycja_prodiż (11-12-2008 19:30:04)

Offline

 

#37 11-12-2008 22:03:58

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

panie i panowie, jako obiecałam tako i słucham... relacja minuta po minucie...zaczęli Deep Purple - Smoke on the Water... duży plus. Teraz może być już tylko gorzej (ach ta moja złośliwość)

Ostatnio edytowany przez asia (11-12-2008 22:04:24)

Offline

 

#38 11-12-2008 23:20:47

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

co do moich odczuć... będzie słodko - gorzko. Najpierw minusy... pierwszy prezentowany zespół mi się nie podobał (ten z Olsztyna, oczywiście nie zapamiętałam nazwy), ale kwestia gustu, nie wszystkim musi wszystko się podobać, natomiast z waszej strony... pytanie konkursowe było... (sorka za stwierdzenie) ale troszkę debilne.  Co miało sprawdzać? wiedzę, to czy ktoś umie słuchać i zna znaczenie słowa "marzenie"? Tego nie zrozumiałam. Może lepiej zapytać słuchaczy o opinię o muzyce i wybrać najbardziej zabawną/ trafną/orginalną* (* niepotrzebne skreślić). Skoro to jest radio dla studentów to nie róbcie z nich idiotów, którym się każe powtórzyć to, co przed chwilą usłyszeli. I jeden z prowadzących ma trochę denerwujacy głos (niestety nie wiem który), "szarpany" i o dużej amplitudzie tonów, co trochę przeszkadza, ale to akurat ujdzie.
Plusy: drugi zespół był świetny (przynajmniej wnioskujac po tych kilku kawałkach z audycji), powrót w stare dobre klimaty Ilussion . Przerywniki muzyczne w postaci Ironów, Ozzego i Deep Purple genialne, ogromny plus za gust muzyczny. I na zasadzie analogii z "minusami" - głos drugiego prowadzącego był bardzo przyjemny . Informacje o koncertach też były ok.
Podsumowując: jest ok, ale może być lepiej. Myśleliście o prowadzeniu audycji np. z udziałem słuchaczy... choćby w formie komunikowania przez gg, dyskutowania (częściowo na antenie), wymiany poglądów... to chyba zdynamizowałoby audycję, a często pierwsze skojarzenia są najlepsze.
to tyle moim skromnym zdaniem

Offline

 

#39 11-12-2008 23:56:15

audycja_prodiż

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Audycja Prodiż w Radiu Sfera!

Muszę się przyznać do wielkiej wpadki co do naszego pytania, zdradzając pewne zakulisowe niuanse. Nasza wina, biję się w pierś. Faktycznie, wyszło debilnie, bo na antenie poszedł wywiad nieopracowany, bez 2 pytań do członka zespołu ze strony prowadzącego. Ten gotowy dźwięk został na redakcyjnym komputerze, a niezmontowany poszedł na listę. Ciągle się uczymy, i bardzo dziękujemy za tego typu pokazywanie błędów. Będziemy dążyli do tego, żeby było ich jak najmniej Pomysł ze zwiększeniem interaktywności jest bardzo dobry, postaramy się wprowadzić go w życie, ale troszkę później. Wynika to z tego, że obsługa pewnego analogowego cuda-palety realizatorskiej-wymaga nabrania pewnej rutyny, a takowej póki co nie posiadam,do czego przyznaję się bez bicia;D Z tym, że dyskusja jest w takim układzie trochę utrudniona, nawet gdyby siedział tam stary weteran.Po drugiej stronie wszystko dzieje się po prostu szybciej, ale odczytywanie pewnych komunikatów albo opinii na temat zespołów itp. jest jak najbardziej do ogarnięcia. Jeszcze raz dziękuję za konstruktywną krytykę i mam nadzieję, że do usłyszenia za tydzień!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/