Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#46 03-02-2008 23:29:46

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Pójdę postawić znicz pod wejściem do Bunkra...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#47 04-02-2008 00:09:54

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Jeśli mają sprofanować to miejsce i zrobić tam dresiarską dyskotekę, to lepiej od razu wyburzyć


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#48 04-02-2008 09:59:15

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

ja w Vento jestem srednio raz, dwa razy w tygodniu. faktycznie ejst tam zgrane grono osob, raczej sie nei zdarza zeby wszedl ktos kogo nei znam albo z kim slowa nei zamienilam:p.aczkolwiek tydzien temu miala tam miejsce niezdrowa sytuacja,ale pominę ten fakt bo to wybryk jeden na milion spotkan w Vento . Nemezis mysle ze to mylne wrazenie, chociaz na poczatku moze tak wygladac. jak zbierzemy swoje towarzystwo to sie tam wbijemy .

Offline

#49 04-02-2008 10:18:35

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

hm...teraz ciagle slysze 'oj, jak to zle i w ogole itp', ale ciekawi mnie ile z tych osob chodzilo do bunkra regularnia, bo mam wrazenie, ze gdyby choc polowa ludzi, ktorzy teraz placza sie tam pojawiala, to miejsce nadal by istnialo


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

#50 04-02-2008 10:29:53

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Whisky, Ty też masz tam kufel ze swoim imieniem czy to przywilej facetów? Widzisz, problem jest jeszcze taki, że kiedyś byłam z jednym chłopakiem z tego "grona" i na pewno część osób w Vento mnie skojarzy. Nie wiem, co im o mnie mówił i czy moje pojawienie się tam też nie wywoła niezdrowej atmosfery... Ale mam nadzieję, że będzie OK


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#51 04-02-2008 10:34:01

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

rumcajs napisał:

hm...teraz ciagle slysze 'oj, jak to zle i w ogole itp', ale ciekawi mnie ile z tych osob chodzilo do bunkra regularnia, bo mam wrazenie, ze gdyby choc polowa ludzi, ktorzy teraz placza sie tam pojawiala, to miejsce nadal by istnialo

Jasne, nie zaprzeczam że rzadko tam chodziłam, ale z kim miałam przychodzić? Mam tylko dwie koleżanki, które lubiły to miejsce, a one nie zawsze mogły iść, jak ja chciałam


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#52 04-02-2008 10:50:28

sabadilla

Administratorka

Punktów :   

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji... Dlatego powstało to forum Mam nadzieję, że nasz plan uda się zrealizować i wreszcie coś się zmieni

Offline

#53 04-02-2008 12:58:50

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

nie, nie mam kufla ze swoim imieniem . ja tam litrowe biore nie te malusie . a tak na pwoaznie nei odczuwam takiej potrzeby, żeby meic swoj kufel:p.

ojj to faktycznie niemiło, ludzie niestety lubią plotkowac o innych, niezawsze w przychylny sposób:]. a teraz mnei zaciekawiłas, kim jest ten chłopak:p. ale przecież nie zdradzisz takiej informacji jak nawet się nie znamy:p.

przyznam się Wam sczzerze, że ja do Bunkra nie chodziłam bardzo często. kiedyś byłam za młoda i zawsze mnie wyrzucali:(, a jak już dorosłam , to były lokale, które bardziej lubiłam.Bunkier to zawsze było miejsce gdzie każdy był ode mnei starszy, nieraz duzo starszy. nie zaznajomiłam się dobrze ze stalymi bywalcami lokalu. był czas, że często do pompy chodziłam ,ale teraz jednak Vento.

Offline

#54 04-02-2008 13:17:06

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

whisky napisał:

ojj to faktycznie niemiło, ludzie niestety lubią plotkowac o innych, niezawsze w przychylny sposób:]. a teraz mnei zaciekawiłas, kim jest ten chłopak:p. ale przecież nie zdradzisz takiej informacji jak nawet się nie znamy:p.

Jeśli bardzo chcesz się dowiedzieć, musisz się z nami w końcu spotkać, wtedy pewnie wszystko się wyda


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#55 04-02-2008 13:18:31

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Hej, ludziska! To kiedy robimy spotkanie zapoznawcze??


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#56 04-02-2008 13:21:43

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

wiecie co? wcale bym się nie zdziwiła, jakby się okazało, że częśc z nas się już zna:p.

no własnie więc kiedy? proponuje po 17.02, bo wtedy na bank będę dostępna a tak same urodziny co weekend:p

Offline

#57 04-02-2008 15:16:14

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

bunkier to mnie średnio widywał 2-3 razy w tygodniu...a bywało że i częściej.... ja się czuję jakby mi ktoś dom zabrał.... rany 5 lat picia w jednym miejscu....

Offline

#58 04-02-2008 15:17:39

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

ja myślę, że sporo z nas się zna... toruń wcale nie jest taki duży,a do bunkra i tak zawsze przychodzili ci sami ludkofie....

Offline

#59 04-02-2008 15:20:41

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

no to bardzo rzutuje. mi zbija tez bardzo fakt, że takei małe kameralne koncerty już nie będą miały gdzie się odbywac...

Offline

#60 04-02-2008 15:23:54

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

bo co jak co ale wspominam kazdy bardzo mile

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/