Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#76 09-02-2008 21:07:08

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

A wie ktoś może co będzie tam leciało na codzień? Bo wczoraj to była impreza "rock'n'rolowa"
Ja rock'n'roll lubię, ale to co puszczali innego było straszne, a w ogóle nagłośnienie mają kiepskie, chcieli, żeby ludzie tańczyli jak puszczali po ciuchu jakieś smęty, a DJa w bluzie to ja bym w kosmos posłała... Ale za darmowe piwo mają plus


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#77 10-02-2008 19:13:46

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

co do muzyki...ma być różnie, ale oprócz hip hopu i metalu. Ale rock jak najbardziej. wystrój ma się zupełnie zmienic. Dj właściwie to ma mało do gadania bo muzyka zależy od właściciela, a ten najzwyczajniej w świecie chce zarobić na tej knajpie. Trochę smutno, ale cóż zrobić....
A jednak się znamy...przynajmniej z widzenia....(byłam w piątek). Macie pomysł, gdzie można chodzić zamiast do bunkra, bo mi niewiele miejsc przychodzi do głowy...no poza vento i rycerską...

Offline

#78 10-02-2008 20:49:47

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

wogole to jak to ? bez metalu:>? ejjj nooo...!

wobec tego Vento mi pozostało . to mówicie że kiepska była pierwsza impreza w Bunkrze "za czasów" nowego własciciela .

Offline

#79 10-02-2008 22:39:06

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Przecież w piątek była sama stara klientela, chyba nikt by nie miał nic przeciwko temu, żeby puścili coś metalowego...? Trzeba było zbuntować ludzi i zrobić rewolucję jakąś, wywalić właściciela i przejąć władzę nad Bunkrem!!! Nie wiem czy oni zarobią na tej knajpie... Stracą dotychczasowych klientów Bunkra i kogo zamierzają przyciągnąć na ich miejsce? Chcą robić konkurencję hipnozie czy kredensowi? A może szczęśliwie spalonej starej babci? Pewnie spróbują zrobić klub "dla wszystkich" czyli dla nikogo


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#80 10-02-2008 22:42:01

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Ludzie spodziewali się mniej drastycznych zmian, dlatego przyszli w piątek, a klientelę pokroju tej z hipnozy znajdą łatwo... Ale masz rację, powinniśmy pogadać ze wszystkimi, co tam chodzili i zrobić strajk, to teraz takie modne


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#81 11-02-2008 09:17:36

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

ja tam chyba nawet nie pójdę sama zobaczyc, skoro mówicie, że taka lipa:/

Offline

#82 11-02-2008 11:40:25

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

w piatek najwiekszy szal zrobila przygruba laska w srebrnym kapeluszu:D kto widzial to wie:P


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

#83 11-02-2008 12:06:51

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

wiem, bo widziałam ale czy ona była taka gruba to nie wiem... nie wiedziałam, że lubisz anorektyczki

Ostatnio edytowany przez Nemezis (11-02-2008 12:08:48)


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#84 11-02-2008 12:19:25

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Wg mnie przygruba nie była, ale niestety większość facetów lubi wieszaki


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#85 11-02-2008 15:36:43

rumcajs

Piękny użytkownik

Punktów :   

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

anorektyczki to przesada... nie ma za co zlapac;) ale jak sie wylewa miedzy palcami to tez niedobrze:P


Linux Registered User#433803
szukam punktow, ujemnych

Offline

#86 11-02-2008 21:38:28

Szakal_Torun

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

rumcajs napisał:

anorektyczki to przesada... nie ma za co zlapac;) ale jak sie wylewa miedzy palcami to tez niedobrze:P

trzymaj gardę zezłościły się


"Trzeba umrzeć dumnie, skoro żyć dumnie już dłużej nie można" Fryderyk Nietzsche

Offline

#87 12-02-2008 14:26:12

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Szakal, Ty też lubisz wieszaki? Ja się nie złoszczę, bo nie mam powodu, na szczęście nic mi się nie "wylewa" Ale uważam że kobieta powinna wyglądać jak kobieta i że miejsce mioteł jest w kącie a wieszaków w szafie Faceci, którzy twierdzą inaczej (na szczęście bardzo nieliczni) mają chyba skrzywioną psychikę

Ostatnio edytowany przez Nemezis (12-02-2008 14:26:57)


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#88 12-02-2008 15:18:59

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

trzeba coś wymyślić bo jakby nie patrzeć miejsce na spotkanie zapoznawcze się nam sypło...

Offline

#89 12-02-2008 15:31:34

sabadilla

Administratorka

Punktów :   

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

asia napisał:

trzeba coś wymyślić bo jakby nie patrzeć miejsce na spotkanie zapoznawcze się nam sypło...

Chyba stanęło w końcu na Piwnicy Rycerskiej, 21 lub 22 lutego. Mam nadzieję, że któryś z tych terminów będzie Ci pasował, ale jeśli nie to napisz, coś wymyślimy Szczegóły w wątku 'spotkania' (dyskusja przeniosła się tam, bo ten wątek jest za długi i można się pogubić )

Offline

#90 12-02-2008 17:18:36

Szakal_Torun

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: Spotkanie zapoznawcze :)

Nemezis napisał:

Szakal, Ty też lubisz wieszaki? Ja się nie złoszczę, bo nie mam powodu, na szczęście nic mi się nie "wylewa" Ale uważam że kobieta powinna wyglądać jak kobieta i że miejsce mioteł jest w kącie a wieszaków w szafie Faceci, którzy twierdzą inaczej (na szczęście bardzo nieliczni) mają chyba skrzywioną psychikę

Nie lubie jak to nazwałaś "wieszaków" ale otyłych kobiet tez nie .... moim zdaniem szacunek dla samego siebie jest bardzo ważny a tymsamym trzeba szanować swoje ciało , zdrowie i z siebie tucznika nie robić ani wieszaka

u kobiety musi być za co złapać czy to z przodu czy to z tyłu....ale zeby se nie przelewało między palcami

Ostatnio edytowany przez Szakal_Torun (12-02-2008 18:01:13)


"Trzeba umrzeć dumnie, skoro żyć dumnie już dłużej nie można" Fryderyk Nietzsche

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/