Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#1 30-05-2008 21:55:25

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Moda na sukces :D

Jako iż w naszym gronie serial ten ma pewne grono pewnego rodzaju fanów i jako iż z powodu rozlicznych obowiązków nie każdy może obejrzeć każdy odcinek (a jak się ominie parę dni z rzędu, to sytuacja potrafi odmienić się diametralnie, choć z drugiej strony po półrocznej przerwie też ciągle wiadomo o co chodzi), proponuję, żeby umieszczać tu bieżące streszczenia pasjonującej fabuły tego serialu Z powodu braków lingwistycznych najlepiej wprowadzić fonetyczny zapis imion, poza tym będzie zabawniej

3855

Dżonatan (stary prawnik) wyjaśnia Dikonowi, że nie może on walczyć z Forresterami o syna. Mężczyzna jest zdołowany tym faktem. Mejsi pociesza go. Proponuje mu, aby został jej agentem i pomógł jej w rozwoju dalszej kariery muzycznej. Ridż pragnie za wszelką cenę zobaczyć Bruk. I mimo protestów Megan idzie do gabinetu ukochanej. Ku jego wielkiemu zdziwieniu zastaje tam Dżaki (matka Marynarza). Kobieta właśnie zawarła z Bruk wielką transakcję. Marynarz spotyka Bridżet. Mężczyzna chce się dowiedzieć jak ona się czuje. Opowiada jej o spotkaniach z jej matką. Ridż nachalnie prześladuje Bruk wypytując ją o jej spotkania z Marynarzem bez brody.

2856

Dikon rozmawia z Bruk. Próbuje ją przekonać, aby pozwoliła mu widywać się z córką. Kobieta ma wątpliwości co do tego pomysłu, ale zgadza się. Wyraża zgodę by Dikon zabrał ją dziś do siebie do domu. Mężczyzna jest wdzięczny. Marynarz odwiedza Bruk. Zwierza się ona mężczyźnie z jej wielkiego błędu przeszłości. Mówi mu kto jest ojcem małej Hołp. Marynarz współczuje Bruk. Rozumie ją. Twierdzi, że nie ma prawa jej oceniać. A potem się zabawiają. Dikon wraca do domu z córką. Mejsi jest zdziwiona tym, że Bruk pozwoliła mu zaopiekować się nią. Obiecuje pomoc przy dziecku. Kiedy bierze Hołp na ręce jest wzruszona.


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#2 30-05-2008 22:15:37

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Moda na sukces :D

Dziś ja nie mogłam obejrzeć. Dziękuję


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#3 02-06-2008 21:22:31

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Moda na sukces :D

I co?! Widzę, że jak sam nie napiszę streszczenia, to nie będzie go w ogóle Dziś sam nie oglądałem, ale niech Wam będzie, napiszę streszczenie posiłkując się źródłami

Sali i Klark martwią się o Mejsi. Uważają, że zbyt wiele czasu spędza z dziećmi Dikona. Boją się, żeby się do nich za bardzo nie przywiązywała. Massimo spotyka się z Dżaki. Postanawia przeprosić ją. Kobieta przyjmuje przeprosiny. Mejsi jest bardzo wzruszona tym, że mogła pomóc Dikonowi w opiece nad dziećmi. Rozpacza, że sama nie może mieć własnych. Uważa, że życie zadało jej straszny cios. (wynika, że odcinek był przegadany)

Nik jest bardzo zadowolony z  tego, że spędzi cały dzień z Bruk.  Jednak jego plany niszczy pojawienie się  Ridża. Mężczyzna jest coraz bardziej zazdrosny o Bruk i jej spotkania z Marynarzem. Stefani rozmawia z Bridżet. Proponuje jej by ta wprowadziła się do niej. Bruk cieszy się, że Hołp jest już zdrowa. Massimo proponuje Dżaki przejażdżkę jego prywatnym odrzutowcem. Kobieta zgadza się. (jw.)

Niestety poszukując tych recenzji natknąłem się na kilku zdaniowe streszczenie odcinków 4000-5000 Czuję się teraz, jakbym wiedział, że w Ziemię uderzy kometa i nie mógł o tym nikomu powiedzieć, bo bym zepsuł niespodziankę


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#4 03-06-2008 02:38:18

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Moda na sukces :D

Tak się składa, że widziałam dzisiejszy odcinek i mogę go streścić bardziej trafnie: pierdu, pierdu, pierdu...


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#5 03-06-2008 11:10:16

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Moda na sukces :D

W sumie to prawie nie oglądałyśmy, bo ogrywałyśmy Niumana w szachy


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#6 03-06-2008 11:16:21

Sandro

Winny użytkownik

Punktów :   12 

Re: Moda na sukces :D

... a ja się dałem jak chłopiec

Offline

 

#7 03-06-2008 11:20:25

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Moda na sukces :D

Tak, powalił Cię mój nieprzemyślany ruch. A misię tylko podobało kolorystycznie, że tego konika tam postawię


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#8 03-06-2008 11:23:28

Sandro

Winny użytkownik

Punktów :   12 

Re: Moda na sukces :D

bo Ty jesteś po prostu nieprzewidywalna

Offline

 

#9 03-06-2008 11:28:32

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Moda na sukces :D

Też prawda


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#10 03-06-2008 11:28:56

Sandro

Winny użytkownik

Punktów :   12 

Re: Moda na sukces :D

Offline

 

#11 03-06-2008 11:56:01

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Moda na sukces :D

Misiu, ale Ty podobno nie potrafisz grać w szachy, czy może się przesłyszałem?


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#12 03-06-2008 11:56:38

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Moda na sukces :D

To było pół mojego pierwszego razu (bo grałam w parze z Anią)


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#13 03-06-2008 12:03:20

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Moda na sukces :D

No tak, co dwie głowy, to nie jedna


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#14 03-06-2008 12:11:08

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Moda na sukces :D

Tylko te dwie głowy grać nie potrafią a ta jedna owszem


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#15 03-06-2008 12:13:33

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Moda na sukces :D

Oj tam, przesadzasz... Gdyby każda z Was miała po komplecie figur, to i Kasparow by nie podskoczył


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/