Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

  • Index
  •  » Sondy
  •  » Trudne wyobory - dla Kobitek

#1 03-04-2008 10:46:32

sabadilla

Administratorka

Punktów :   

Trudne wyobory - dla Kobitek

Uzasadnienie mile widziane

Offline

 

#2 03-04-2008 15:14:53

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Wychodzi na to, że sex jest lepszy niż alkohol, ale gorszy niż słodycze. Tylko że alkohol jest lepszy od słodyczy... I gdzie w tym sens?


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#3 03-04-2008 15:46:24

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Mnie tylko dziwi kto to potrafi żyć bez kompa!


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#4 03-04-2008 21:21:42

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Nemezis napisał:

Wychodzi na to, że sex jest lepszy niż alkohol, ale gorszy niż słodycze. Tylko że alkohol jest lepszy od słodyczy... I gdzie w tym sens?

Kobiety w końcu jesteśmy, nie musimy z sensem rozumować

Arantasar napisał:

Mnie tylko dziwi kto to potrafi żyć bez kompa!

Gdybyś  Ty mnie widział dziś rano bez komórki...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#5 03-04-2008 22:17:10

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Gdybyś Ty ją widział dziś rano beż komórki... Na takim głodzie to ona nigdy nie była


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#6 04-04-2008 00:53:56

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Chyba, że głodna jestem


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#7 14-06-2008 15:16:37

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Z tego, co dane mi było zaobserwować, to właśnie komputery niekiedy izolują ludziów od społeczeństwa Ale tyż nie jest to regułą

Offline

 

#8 14-06-2008 19:31:18

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Pewnie słyszeliście, że kilka dni temu był nalot CBŚ na akademiki Politechniki Gdańskiej, w celu sprawdzenia legalności oprogramowania na kompach studentów. Tego dnia wszyscy powynosili swoje komputery albo pochowali dyski. Czym w tej sytuacji zajmowali się studenci, pozbawieni głównego źródła rozrywki i narzędzia pracy? Wyszli na zewnątrz i zrobili wielką imprezę, jakiej nie było od lat


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

 

#9 14-06-2008 20:40:37

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Czyli trzeba spsuć komputery, to ludziom od razu przyjdą pomysły do głowy Bombkę EMP proszę albo wirusa-świrusa chociaż

<swoją drogą, czasami naprawdę odnoszę wrażenie, że cały ten świat elektronicznej rozrywki itp. osłabia więzi międzyludzkie i otumania ludziów. I to nie jest tylko moja opinia...>

Offline

 

#10 15-06-2008 01:44:31

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Kiedy w Szczecinie były naloty na akademiki ludzie zabierali swoje laptopy ze sobą do pubów, knajp itp. żeby tylko się z nimi nie rozstawać

Odnośnie wpływu techniki na osłabienie więzi międzyludzkich - żyjemy coraz szybciej i w coraz bardziej urynkowionym społeczeństwie, czego konsekwencją jest brak czasu i chęci na zawiązywanie trwałych, głębokich relacji. Postęp techniczny jest tego zarówno przyczyną jak i skutkiem - pozwala on na wykonywanie większej ilości czynności, ale jednocześnie sprawia, że czynności do wykonania jest jeszcze więcej, a więc tempo życia ponownie się zwiększa, a wiadomo, że dla zawiązania jakiejkolwiek głębszej więzi między ludźmi potrzebny jest czas, który możemy poświęcić tylko i wyłącznie drugiej osobie - w tej chwili towar bardzo deficytowy.

Ostatnio edytowany przez Arantasar (15-06-2008 01:44:57)


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#11 15-06-2008 11:40:22

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Można jednak odpowiednio zagospodarować czas, by mieć do dostatecznie dużo na wszystko. Fakt faktem, nie jest to łatwe, szczególnie teraz, w okresie sesji, ale możliwe do wykonania. Wystarczy dobra organizacja i siła woli, by się jej trzymać Tja, wiem, łatwo mówić...

Offline

 

#12 15-06-2008 17:24:39

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

jak jeszcze pływałam tak wyczynowo i na poważnie, to miałam doskonałą organizację czasu. miałam czas na imprezy, znajomych, rodzinę, naukę sporadycznie (bo wtedy miałam ją gdzieś, tylko sport się liczył). ale nie narzekałam. a teraz...ledwo co daję radę, żeby się z zajec na zajecia przygotowac:| (co niestety na takim kierunku jest bardzo konieczne,a przynajmniej wtedy, kiedy nie miało się wcześniej stycznosci z tego typu tematyką). masakra:/chyba stara się robię:p

Offline

 

#13 15-06-2008 18:21:16

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Trudne wyobory - dla Kobitek

Tja, natłok obowiązków niekiedy potrafi przybić... życzę powodzenia sam jakoś staram się poskładać czas tak, by mieć go więcej dla bliskich mi osób, jako, że liczą się one dla mnie dużo bardziej, niż jakieś osobiste aspiracje... na razie idzie nieźle, a po sesji powinno być już dobrze...

Offline

 
  • Index
  •  » Sondy
  •  » Trudne wyobory - dla Kobitek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/