Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#121 26-11-2008 11:40:08

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Ojoj, przez przypadek tu weszłam, przepraszam.
Swoją droga ciekawe czy tu też macie offtopy, ale dla własnego bezpieczenstwa nie czytam


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#122 26-11-2008 11:43:12

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Najpierw było o kobietach i mężczyznach, potem o piciu, a skończyło się ogólnym żaleniem


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#123 26-11-2008 11:44:24

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

To ja sie nie dołączam, bo mam za dużo powodów do żalenia...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

 

#124 27-11-2008 19:18:50

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

a własnie, a propo smutku i żalu, czasem mam tak, słuchając muzyki albo czytajać ksiązkę, że jest ona o czymś innym, a mi się robi smutno, bo ma taki nastrój, ukryty gdzieś między słowami, albo poza nimi i wtedy mi się wydaje, że możliwe jest zobaczenie czegoś na co nie ma słów, ich niejednoznaczność mnie dobija, ale jak stwierdziło moje opiekuńcze bóstwo intelektualne "O czym nie można mówić, o tym należy milczeć" (więc sobie pomilczę trochę o dziwności materii i niematerii).
a tak ogólnie, to moze by się nasi forumowi ścisłowcy powypowiadali o teoriach rozszerzania kosmosu, teorii strun, itd... nieźle by sie skomponowało z fil(o)zofią

Offline

 

#125 09-12-2008 02:04:36

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Ech... czasem wydaje mi się, że nasza egzystencja to jedna wielka samotność, smutek i niemożność jakiegokolwiek zrozumienia ze strony drugiego człowieka. Nawet siebie nie potrafimy tak naprawdę poznać i zrozumieć, a co dopiero w relacji z kimś innym. A wszystkie nasze radości, szczęścia, rozrywki służą tylko temu, by zasłonić sobie tą bolesną prawdę - że zawsze i wszędzie pozostajemy tylko i wyłącznie sami, bez możliwości jakiegokolwiek zrozumienia.

Aczkolwiek gdybym był konsekwentny nie pisałbym tego posta, bo i tak nikt nie zrozumie myśli, którą chcę przekazać Zresztą może go jeszcze skasuję


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#126 09-12-2008 17:58:35

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Ar, jedyne co można zrozumieć (co wcale nie znaczy, że jest to wykonalne, ale jedynie potencjalnie wykonalne) to ty sam... zapomnij o świecie, on i tak nie istnieje

Offline

 

#127 09-12-2008 18:27:31

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Ależ dla świata byłaby to niepowetowana strata, gdyby nasze forum też nie istniało Już mi powoli dół egzystencjalny przechodzi, ale jeszcze trochę będę smęcił


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#128 09-12-2008 18:39:59

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

daj spokój, to i tak nie mam sesnu, wszyscy i tak umrzemy....

Offline

 

#129 09-12-2008 18:51:10

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Skoro umrzemy, to tym bardziej musimy coś po sobie pozostawić - dzieci nie będzie, więc chociaż niech się forum ostanie - kiedyś będziemy obowiązkową lekturą psychiatrów i psychicznych


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#130 09-12-2008 20:55:32

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

pokolenia się będą na tym uczyć...albo wyobraź sobie, nasza kultura przeminie, i jedynym jej materialnym zapisem po 10 000 lat będą teksty z tego forum...to dopiero będzie coś a co sobie tamtejsi ludzie pomyślą o Europie w XXI wieku

Offline

 

#131 09-12-2008 20:57:15

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Na pewno, że była wesoła Na pewno uzyskają ciekawy pogląd na religię, społeczeństwo, seks i muzykę


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#132 09-12-2008 21:00:42

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

coś podobnego wymyślił kiedyś Lem, stworzył kulturę przyszłości, która opierał swoją wiedze o Europie XX wieku na strzępach informacji.. to był chyba "Pamiętnik znaleziony w wannie" jak sie nie mylę... ciekawe rzeczy mu wyszły...

Offline

 

#133 09-12-2008 21:02:00

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

Może uznają nas za mitologiczne bóstwa a o naszych przygodach będą krążyć przypowieści ?


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

#134 09-12-2008 21:03:04

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

o moich już krążą

Offline

 

#135 09-12-2008 21:10:21

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: POKÓJ FILOZOFÓW

"I rzekła Asia: "niech podadzą piwo!" i stało się. I widziała Asia, że piwo było dobre. Tak skończył się imprezy dzień szósty, siódmego Asia leczyła kaca i dlatego jest dniem wolnym od pracy"


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/