Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#241 12-10-2008 18:38:29

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

A ja miałam sen, w którym widziałam w tv jakiś reportaż z kościelnego święta i były wywiady z dziećmi, które grały różne postacie w szopce. Jako trzecia na ekranie pojawiła się Ania, znana jako Nemezis
Stała taka kilka lat młodsza, w bordowej sukni, w lekko metalowym makijażu, gdzieś w kościele i z wdziękiem młodej metalówy opowiadała, że chodzi do żeńskiego liceum i inne pierdoły


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#242 12-10-2008 18:43:29

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: HE HE

a miałam na szyi pentagram?
dziwne masz sny


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#243 12-10-2008 18:46:21

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

Ostatnio mam same dziwne. Nie było widać, ale najbardziej i tak śmieszył mnie Twój sposób mówienia, takiej właśnie młodej zbuntowanej


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#244 12-10-2008 19:53:43

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: HE HE

Może to ta zła siostra bliźniaczka ?


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#245 13-10-2008 08:20:59

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: HE HE

a może właśnie ta dobra?

Offline

#246 13-10-2008 23:07:48

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

A propos chrześcijańskich gazetek to wpadł mi ostatnio w łapki numer magazynu chrześcijańskiego CEL.
Zerknęłam na razie na dwa artykuły, więcej na raz mój żołądek nie zniesie.

No więc w jednym (o rozmowach z dzieckiem o seksie) czytamy:
,,Od początku, od urodzenia cały czas pokazywać dziecku, że jest kochane:
- dużą dawką ,,dobrego'', czułego dotyku i pieszczoty (także ojcowie niech się nie obawiają przytulić córki, nawet nastolatki i pochwalić jej urodę - to najlepsza profilaktyka, by nie szukała tego uznania u chłopców)''

Drugi nosi tytuł ,,Dajesz i masz - dawanie jest bożym sposobem na uwolnienie nas od chciwości, uderza bezpośrednio w egoizm i wydobywa z ludzi to co najlepsze."
Nie wczytywałam się, ale chodzi o to, żeby wpłacać dziesięcinę na kościół. Jest też wzruszająca opowieść pewnego pana, który wierzył, że trzeba płacić dziesięcinę, bo ,,to takie minimalne wyrażenie Bogu swojej wdzięczności''. Miły pan opowiada jak to zawsze wiedział, że należy 1/10 oddać kościołowi, nawet jak mało zarabiał i nie miał za co dzieci wykarmić. Jak to robił to zawsze znalazł się ktoś, kto mu dał pieniądze albo zapeosił na obiad. Potem zaczął więcej zarabiać (dzięki bogu ofkors) i było mu trudniej oddawać większą ilość pieniędzy, więc przestał. No i bóg się wkurzył i facet znów zaczął mieć problemy finansowe i teraz wie, że, żeby dobrze się działo musi dawać kasę na czarną stonkę...


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#247 13-10-2008 23:21:06

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: HE HE

To nie powinno być w dziale HE HE, tylko FUJ FUJ


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#248 13-10-2008 23:23:09

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

Zwłaszcza, że zachęcają ojców do pedofilii


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#249 13-10-2008 23:25:21

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: HE HE

Zły gotyk boli przez całe życie...


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#250 15-10-2008 11:15:11

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: HE HE

No to, żeby wrócić do tematu - humor na dziś:

Klient odwiedzający fabrykę wyrobów z gumy jest oprowadzany przez Menedżera do spraw Marketingowych. Na początku przystanęli przy maszynie produkującej smoczki do butelek dla dzieci. Maszyna wydaje różne sycząco stukoczące dźwięki.
- Kiedy pojawia się syk, roztopiona guma jest wstrzykiwana do formy - tłumaczy sprzedawca - Dźwięk stuku to igła robiąca dziurkę na końcu smoczka.
Dalej przeszli do części fabryki gdzie produkowane są prezerwatywy. I ponownie przystanęli przy maszynie, która wydawała dźwięki: syk, syk, syk, syk, stuk; syk, syk, syk, syk, stuk; itd. co zwróciło uwagę gościa.
- Zaraz, chwileczkę - mówi klient - ja rozumiem czym jest ten: syk, ale co to za stukot, który pojawia się tak często?
- Aaaa... to tak samo jak w maszynie smoczków - odpowiada przewodnik - Ta maszyna robi dziurki w co czwartej prezerwatywie.
- Hmm.... to chyba nie jest zbyt dobre dla prezerwatyw?
- Tak ale jest bardzo dobre dla interesu ze smoczkami.


Baba miała dwie papużki - samiczki, które non stop przeklinały i za każdym razem, gdy odsłaniała ich klatkę chórem krzyczały: "Cześć! Jesteśmy dziwkami, zrobimy wszystko o co poprosisz". Baba zmieszana poszła z problemem do księdza, który po długim namyśle znalazł rozwiązanie. Powiada:
- Pani przyniesie te swoje samiczki do mnie, ja mam w domu tez dwie papugi samce, które ciągle czytają biblie i się modlą. Myślę, że kiedy je ze sobą skontaktujemy, pani samiczki się ucywilizują.
Tak tez zrobili. Ledwo samiczki trafiły do klatki papug księdza, natychmiast zaczęły swój koncert:
- Cześć jesteśmy dziwkami, zrobimy wszystko o co poprosisz.
Na to odzywa się samczyk księdza i mówi do swojego kompana:
- Stary wy**b te księgi, nasze modlitwy zostały wysłuchane!


Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept...
- Ku**a Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta je**na żarówka


Mama dała Jasiowi ostatnie 50 złotych na zakupy (do wypłaty było jeszcze 2 tygodnie) i mówi:
- Jasiek kupisz chleb, margarynę i kawał sera. Reszta kasy trafia na stół.
Jasiek poszedł do sklepu ale po drodze spodobał mu się miś za całe 50 złotych. Kupił misia i pędzi do domu.
Matka na to:
- Jasiu, co żeś ty zrobił, natychmiast idź i sprzedaj tego misia.
Jasiek bez namysłu poszedł opchnąć misia sąsiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sąsiadka w łóżku z jakimś facetem. Nagle rozlega się pukanie do drzwi.
Sąsiadka wpycha faceta z Jasiem do szafy. Jasiek w szafie do faceta:
- Kup pan misia.
- Spadaj chłopcze.
- Bo będę krzyczał.
- Masz pięćdziesiąt złotych i się zamknij.
- Oddaj misia.
- Nie oddam.
- Oddaj bo będę krzyczał.
Sytuacja powtarza się kilkanaście razy. Jasiu zarobił kasy od cholery. Wraca do domu z zakupami: kawior, krewetki, szynki i całą furę szmalu kładzie na stole.
Matka do Jasia:
- Jasiek chyba bank obrabowałeś. Natychmiast do księdza idź się wyspowiadać!
Jasiek poszedł do kościoła, podchodzi do konfesjonału i mówi:
- Ja w sprawie Misia.
- Spierdalaj, już nie mam kasy.



Świeżo upieczony hrabia był ciekaw jak powinno się poprawnie kreować image. Zapisał się więc do Klubu...
- Masz najnowszego Mercedesa?
- No... nie.
- Masz dwupiętrową wille?
- No... nie.
- A masz chociaż taki łańcuch wysadzany brylantami i innymi drogimi kamieniami?
- No... nie.
- No to jak już to wszystko będziesz miał, to wtedy pogadamy.
Dzwoni więc do swojego służącego:
- Janie... Sprzedaj nasze Cadillaci i kup takie tanie, niemieckie gówno jakim teraz wszyscy jeżdzą.
- Dobrze Panie...
- I każ zburzyć dwa górne piętra naszej willi.
- Dobrze Panie... Cos jeszcze?
- Ta... zabierz Burkowi obrożę i mi ja przywieź.


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#251 15-10-2008 20:10:20

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: HE HE

http://www.youtube.com/watch?v=9aD4LPdlL44
http://www.youtube.com/watch?v=YFZUe5IH … re=related   nie pamiętam czy wrzucałam, ale tego nie można przegapić

Offline

#252 15-10-2008 23:18:46

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: HE HE


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#253 16-10-2008 08:12:28

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: HE HE

ja się chyba przesłyszałam...akt sakramentalny???

Offline

#254 16-10-2008 10:55:57

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: HE HE

Dobrze gada, chwała mu!


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#255 16-10-2008 12:06:02

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: HE HE

może i dobrze gada, ale w jaki sposób... jak jakiś zakichany profesor na umk


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/