Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#31 20-02-2008 20:27:53

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Piękny dzień kontra dresy

znowu wchodzi temat życia


hard core pride.

Offline

#32 22-02-2008 17:33:58

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Piękny dzień kontra dresy

asia napisał:

przeraża mnie, że nie ma się minimum szacunku dla innego człowieka, choćby z tego prostego powodu, że wszystcy jesteśmy ludźmi:(

Tylko, że dresy nie widzą tej prostej "wspólnoty", według której każdy człowiek zasługuje przynajmniej na szacunek i życzliwość, nie za to jaki jest, ale za to, że jest - dla nich świat jest bardzo dualistyczny, istnieją "nasi" i "cała reszta", a kto należy do "całej reszty" ten jest inny i stanowi zagrożenie, bo może myśleć i czuć inaczej, a co najgorsze, może mieć rację, a więc najlepiej zamiast siły argumentu wykorzystać argument siły
Z tym, że po obu stronach tej sztucznej barykady stoją ludzie, którzy wszystko, co inne, niezrozumiałe, najchętniej by zlikwidowali, nawet jeśli nikomu to nie szkodzi. I to jest naprawdę smutne


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#33 22-02-2008 21:53:06

asia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   20 

Re: Piękny dzień kontra dresy

ciekawe, kiedy się wszystkim znudzi wzajemle opluwanie i zaczną ze sobą rozmawiać...

Offline

#34 23-02-2008 02:06:11

Szakal_Torun

Nieśmiały użytkownik

Punktów :   

Re: Piękny dzień kontra dresy

rumcajs napisał:

Nemezis napisał:

Powinno się takich wrzucać do dołów i zalewać betonem, albo chociaż kastrować żeby nie mogli się rozmnażać

ja uwazam, ze metoda warstwowa jest dobra: warstwa dresow, warstwa ziemi:P

Autostrady budować


"Trzeba umrzeć dumnie, skoro żyć dumnie już dłużej nie można" Fryderyk Nietzsche

Offline

#35 23-02-2008 10:05:43

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Piękny dzień kontra dresy

asia napisał:

ciekawe, kiedy się wszystkim znudzi wzajemle opluwanie i zaczną ze sobą rozmawiać...

Będzie z tym problem, bo co niektórzy nawet mówić nie potrafią - gdyby im zabronić używać słowa 'prostytutka' to przestali by się w ogóle odzywać


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#36 23-02-2008 10:07:12

whisky

Aktywny użytkownik

Punktów :   
Wiek: 21

Re: Piękny dzień kontra dresy

Nemezis napisał:

asia napisał:

ciekawe, kiedy się wszystkim znudzi wzajemle opluwanie i zaczną ze sobą rozmawiać...

Będzie z tym problem, bo co niektórzy nawet mówić nie potrafią - gdyby im zabronić używać słowa 'prostytutka' to przestali by się w ogóle odzywać

no własnie:].wogole ich wypowiedzi generalnie są bardzo na poziomie:]. albo przechwalanie się to już wogóle przechodzi wszystko!

Offline

#37 23-02-2008 11:04:55

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Piękny dzień kontra dresy

No bo jak się ma zaje... kur... beemkę, którą można popier... kur... po mieście i wyrywać zaje... foczki (nie wiem, czy trafiłem z tym terminem specjalistycznym), to co się, kur... dziwisz


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#38 23-02-2008 12:06:39

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Piękny dzień kontra dresy

Arantasar napisał:

nie wiem, czy trafiłem z tym terminem specjalistycznym

byłby z Ciebie coolowy dres


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#39 23-02-2008 12:45:24

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Piękny dzień kontra dresy

Raczej ciulowy... ;P


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#40 28-02-2008 20:48:42

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Piękny dzień kontra dresy

Nemezis napisał:

Będzie z tym problem, bo co niektórzy nawet mówić nie potrafią - gdyby im zabronić używać słowa 'prostytutka' to przestali by się w ogóle odzywać

I byłoby ciszej, sympatyczniej... Czasami jak idę ulicą i słyszę odzywki co niektórych <nie tylko z k**** jako nagminnie używanym przecinkiem>, aż mnie skręca i żałość człowieka bierze...

A co do wzajemnego opluwania... to raczej nie zaniknie, człowiek bestia zawistna <nie każdy oczywiście>, a wielu takim sie po prostu nie przetłumaczy... ma taki jeden z drugim własną mądrość, a jeśli coś jest inne, to zaraz należy zgnoić, sponiewierać i w ogóle spalić na stosie...

Offline

#41 28-02-2008 22:05:16

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Piękny dzień kontra dresy

Xibalbha napisał:

A co do wzajemnego opluwania... to raczej nie zaniknie, człowiek bestia zawistna <nie każdy oczywiście>, a wielu takim sie po prostu nie przetłumaczy... ma taki jeden z drugim własną mądrość, a jeśli coś jest inne, to zaraz należy zgnoić, sponiewierać i w ogóle spalić na stosie...

Właśnie coś takiego spotkało mnie całkiem niedawno i to w miejscu, gdzie najmniej bym się tego spodziewała Człowiek jest zawistny, kiedy ma kompleksy i zbyt niską samoocenę, dowartościowuje się opluwając innych. Tak mi się przynajmniej wydaje - inaczej nie potrafię wytłumaczyć takich zachowań...


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#42 29-02-2008 00:20:41

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Piękny dzień kontra dresy

Tak właściwie, to powinno się takim ludziom współczuć - ich świat musi być naprawdę przerażający i przytłaczający jeśli muszą uciekać się do bezmyślnej agresji (czy to słownej, czy fizycznej), żeby jakoś ulżyć swoim fobiom - to się dopiero nazywa "żyć na niskim poziomie"... Ja jakoś nie potrafię, ale pewnie za mało się staram


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#43 29-02-2008 15:48:28

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Piękny dzień kontra dresy

Nemezis napisał:

Właśnie coś takiego spotkało mnie całkiem niedawno i to w miejscu, gdzie najmniej bym się tego spodziewała Człowiek jest zawistny, kiedy ma kompleksy i zbyt niską samoocenę, dowartościowuje się opluwając innych. Tak mi się przynajmniej wydaje - inaczej nie potrafię wytłumaczyć takich zachowań...

<Pociesza>

Wydaje mi się to dobrym wytłumaczeniem... sam nie ma, to innym zazdrości, a z zazdrości rodzi się przemoc... czasami także z niezrozumienia, jakichś dziwnych przekonań, zawierzania stereotypom. Z tego ostatniego powodu i ja, dość niedawno, doświadczyłem przykrości. Czasami się zastanawiam co bolało bardziej, sam cios, czy fakt iż nadszedł z najmniej spodziewanej strony...

Ostatnio edytowany przez Xibalbha (29-02-2008 22:50:40)

Offline

#44 01-03-2008 11:50:30

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Piękny dzień kontra dresy

Xibalbha napisał:

Wydaje mi się to dobrym wytłumaczeniem... sam nie ma, to innym zazdrości, a z zazdrości rodzi się przemoc...

Nie tylko z zazdrości. Miałam na myśli sytuację, w której człowiek jest opluwany, bo jest inny niż wszyscy, ma inne zdanie na jakiś temat...

Ostatnio edytowany przez Nemezis (01-03-2008 11:50:51)


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#45 01-03-2008 13:15:43

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Piękny dzień kontra dresy

To też znam, niestety ... co ciekawe, czasami wystarczy tylko wypowiedzieć swoją opinię by wywołać niezłą burzę, albowiem inni nie potrafią przyjąć do wiadomości twojego toku myślenia <nawet jeśli zaznaczysz, że to tylko twoja opinia i nie muszą się z nią zgadzać, nie zostawią cię w spokoju, dopóki nie przekonają do swoich racji... ehh <a nie przekonają, albowiem na takich to ja mam rogi i łogon, choć najczęściej, miast brnąć w jakieś bezsensowne kłótnie, rzucam takowemu cichy uśmieszek i czmycham na dłuuuugi spacer. Szkoda nerwów, jak ktoś jest uparty - i tak nawet nie będzie próbował zrozumieć >).
Bycie Innością łatwe nie jest, ale warto nią być, rozwijać swoje zainteresowania, żyć w zgodzie ze sobą, nawet jeśli pozostali będą próbowali to zniszczyć. Dodajemy kolorytu temu światu )

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/